Toon posts:

Beyond Good and Evil: videoprobleem

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een probleem met het instellen van de resolutie en de refreshrate. Ik heb een radeon 9700 overclocked tot pro versie, laatste omega drivers 2.5.58 en iiyama 904UT 19" crt.

Bij de videoinstellingen staat de resolutie op 640X480 en de refreshrate op 160 hz. Bij de refreshrate staan geen andere frequenties. Andere resoluties accepteert hij niet omdat die refreshrate van 160 hz niet ondersteund wordt.
Heb het spel opnieuw geïnstalleerd, laatste patch erop. Ik weet niet waar ik het probleem moet zoeken. Andere programma's draaien moeiteloos op 1280X1024 op 85 hz.

Iemand een idee?

Verwijderd

Heb je al een refresh rate fix geprobeerd? Zie de FAQ Videoplanken & Beeldkanonnen (25/01/04) over het hoe en wat.

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb refreshfix gedraait, kreeg een melding dat er iets niet goed was, gecorrigeerd en gereboot.
Probleem was niet over. Bij de lijst met resoluties en refreshrates staat bij de resolutie 640X480 160 hz. Ik probeer dat te corrigeren door bijv. 85 hz in te vullen en te rebooten. De refreshrate blijft doodleuk op 160 hz staan.