Ik vind het inderdaad een heel mooi ding, maar helaas is dat geheugen ingebouwd en kan je dus niet uitbreiden, dat schiet niet echt op voor mij. De enigste mogelijkheid zou dan nog zijn om die NW-MS7 te kopen, aangezien m'n vader ook die Memorysticks gebruikt voor z'n digi-cam en er dus niet zoveel gekocht hoeven te worden . Ook zou ik graag willen weten hoelang het duurt om een mp3'tje van mp3 naar ATRAC te converteren, kan dat evt on-the-fly of is dat teveel gevraagd van een TB800?
Die oude Sony moet je niet kopen, die is bagger... Volgens mij zit er in die nieuwe ook gewoon een MemoryStick, maar heeft hij maar één slot, dus kun je nooit meer dan 64MB tegelijk in je MP3 speler hebben, maar dat lijkt me ook geen probleem. Ik kan dat niet met honderd procent zekerheid zeggen, maar als je het echt wilt weten, bel of mail eens met Mp3man. Dat on-the-fly kan ik echt niet zeggen, maar dat programma doet dat volgens mij wel gewoon, je hoeft niet eerst je hele MP3 collectie om te zetten en dán te gaan downloaden, gewoon op download klikken en ze worden naar je speler gepompt.
En over die usbkit: het uploaden gaat daardoor toch niet sneller? Je sluit em alleen anders aan, maar het blijft een parallele aansluiting op de speler. Correct me if i'm wrong
Die aansluiting leek anders verdacht veel op de aansluiting van mijn Rio 500 (USB). Maar je hebt vast gelijk, aangezien je die USB kit niet op de speler zet maar op de uitgang van je andere kabel...
Volgens mij heb je gelijk hoor, die MCC's staan er nou niet bepaald bekend om dat ze snel beschreven kunnen worden...
Daarom sta ik voorlopig nogsteeds achter m'n keuze om voor een Hipzip (of evt die nieuwe van Jazpiper die in feb uitkomt, ook met clic!-drive) te gaan, vooral omdat het geheugen zo goedkoop is, en omdat je het zo ontzettend snel (2mb/s) kunt beschrijven.
Kijk, voor de meeste mensen is een mp3-speler met 64mb ruim voldoende, elke dag upload je gewoon wat anders, dat boeit niet zo. Maar op vakantie vind ik het zwaar relaxed als ik een stapeltje "cd's" bij me heb zodat ik niet steeds hetzelfde hoef aan te horen
Eén woord: Jukebox:9~
Dan moet je vooral voor de HipZip gaan, als je geïnteresseerd bent in m'n review, moet je maar even mailen, gooi ik hem in Word formaat zonder plaatjes naar je toe:)