Toon posts:

MS Word2000 Templates

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik zit hier sinds enkele dagen te klooien op me werk aan Word Sjablonen. Flink gegoogled de afgelopen dagen, ook newsgroups enzow gechecked, Microsoft Technet bekeken en kom er nog steeds niet uit.

Het probleem: We hebben hier standaard sjablonen waar in de voettekst de mensen met de belangrijkste functies in ons bedrijf in vermeld staan. Deze namen veranderen nog wel eens door iemand die ontslagen wordt, of door nieuwe aanwinsten. Tot op de dag van vandaag hebben we dan steeds ALLE sjablonen onder handen moeten nemen voor 1 werknemer erbij te zetten of weg te halen.

Wat fijn zou zijn is als we een .txt kunnen laten includen als template in de voettekst van het document, is alle sjablonen dus zeg maar. Het IS mogelijk, er is veel info over te vinden, alleen zie ik nergens een voorbeeld die ik kan gebruiken..

Iemand ervaring of een idee hierover?

Gr. Zalio

Verwijderd

Maak een tekstbestand met alle namen onder elkaar

Ga naar de voettekst in word en naar de volgende menu's (ik heb de nederlandse versie voor mijn neus, dus de menu's zijn in het nederlands)

Klik op invoegen->veld en kies vervolgens voor het veld IncludeText. Kies rechts het txt document dat je gemaakt heb en.. tada!

  • elevator
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

elevator

Officieel moto fan :)

Vragen over Word zijn veel leuker in Software Algemeen :)

Windows Operating Systems >> Software Algemeen

Verwijderd

Topicstarter
ahaaaaa daar zitten dus ook nog nuttige functies :D

alleen, hij doet het nu eenmalig includen, en niet telkens als hij gebruikt wordt updaten met de nieuwste versie template. Hier ook nog ergens een optie voor?

  • JeroenG
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 28-08 19:40
Velden worden automatisch ververst voor het printen en anders met F9 (even veld selecteren of CTRL-A)

Verwijderd

of via extra->opties->afdrukken en dan een vinkje aanvinken "velden bijwerken voor afdrukken" (als je de documenten af wilt drukken natuurlijk)

[ Voor 32% gewijzigd door Verwijderd op 27-07-2004 10:43 ]


Verwijderd

Topicstarter
Werkt perfect surfboomerang, ik heb zelf uiteraard even verder gezocht, en ik vond in de pagina's die ik hier al uitgeprint had liggen dat je bij Extra -> Opties -> Afdrukken de optie 'velden bijwerken' aan kon vinken, waarna de velden dus bijgewerkt worden als je het afdrukvenster oproept.

Bedankt allemaal (Y)

Verwijderd

Topicstarter
lol.. wat reply ik nou weer.. Jeroen bedankt, en surfboomerang, dat had ik dus ook net uitgevonden :D
Pagina: 1