Toon posts:

Windows fout bij installatie

Pagina: 1
Acties:
  • 26 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Beste tweakers! Ik probeer Windows XP Home te installeren op een nieuwe HDD die ik gekocht heb, maar na de eerste stap van de setup krijg ik de foutmelding schijf error. Ik dacht eerst dat het aan de HDD lag maar ik kon hem wel partitioneren en formateren (Volledig formateren). Ik heb windows XP home met 2 verschillende disks geprobeerd en beide geven dezelfde foutmelding.

Iemand een idee om dit te kunnen oplossen.
Alvast bedankt!

Greets Sk8OrDie

Verwijderd

Topicstarter
Probleem is al opgelost

  • Mike Jarod
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online
Welke melding en hoe heb je het opgelost? :)

Verwijderd

Reboot, cd erin en setup nogmaals opstarten :P....... denk ik

[ Voor 15% gewijzigd door Verwijderd op 25-07-2004 16:19 ]


  • Spider.007
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Spider.007

* Tetragrammaton

Mooi is dat. Maargoed; zonder probleem is een oplossing ook niet erg interessant ben ik bang. Wacht in het vervolg dat halve uurtje even met posten ;)

Mocht je in het vervolg nogmaals een dergelijk probleem; post dan duidelijk de foutmeldingen die je krijgt; zodat we daar niet naar hoeven raden :)

---
Prozium - The great nepenthe. Opiate of our masses. Glue of our great society. Salve and salvation, it has delivered us from pathos, from sorrow, the deepest chasms of melancholy and hate


Dit topic is gesloten.