Toon posts:

[2k3] Geschedulde batchfile uitvoeren na herstart *

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Op een Windows 2003 server moeten we elke ochtend dezelfde handeling herhalen Nu heb ik een programma die muis bewegingen opneemt die de handeling al kan maken dat ik het niet meer handmatig hoef te doen. Ik heb hier een batch bestand bij gemaakt die dit programmaatje automatisch opstart en uitvoert. Maar het probleem is nu dat het op de server is en deze op inlogscherm opstart. Nu wil ik zonder dat ik ingelogd ben het programmatje toch vanuit de batch uitvoeren zodat ik niet eerst als ik binnenkom in hoef te loggen op de server en deze handelingen hoef uit te voeren. Weet iemand hier een oplossing voor??

Help!!! 8)7

[ Voor 74% gewijzigd door Verwijderd op 23-07-2004 15:04 ]


  • ascona
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 14-02-2022
waarom in het engels? :?

Verwijderd

Topicstarter
Misschien omdat het bereik dan groter is _/-\o_
Komt mede omdat ik net twee jaar in UK gewoont heb. Zit er nog een beetje in.

  • Jazzy
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 23:36

Jazzy

Moderator SSC/PB

Moooooh!

Je server is dus niet gelocked maar er is niet ingelogd. Je kunt ieder programma starten als service, gebruik Google maar even om de juiste tools en handleiding te vinden.
offtopic:
Doe niet zo aso en gebruik gewoon de Nederlandse taal zoals hier gewoonte is.

Exchange en Office 365 specialist. Mijn blog.


  • Nielson
  • Registratie: Juni 2001
  • Nu online
Dan zul je 'm waarschijnlijk als service o.i.d. moeten zien uit te voeren.

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb het allemaal geprobeerd en ook info gevonden om het als een service te laten draaien, maar het werkt niet. Het komt omdat er een exe bestand geopend moet worden in mijn batch file en dat werkt niet.
Ik zoek verder maar aanwijzingen en hulp is van harte welkom!!

_/-\o_

  • Mike Jarod
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online
Verwijderd schreef op 23 juli 2004 @ 10:49:
Ik heb het allemaal geprobeerd en ook info gevonden om het als een service te laten draaien, maar het werkt niet.
Het zou wel handig zijn als je ook even vertelt wat er zoal niet werkte :) Dan hoeven wij niet nutteloze tips te geven.

Al naar SRVANY gezocht?

  • Spider.007
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Spider.007

* Tetragrammaton

Het bereik is niet groter als je het in het Engels post. Dit is een Nederlands forum waar Nederlands wordt gepost. Wil je je startpost even in het Nederlands vertalen? Het lijkt nu erg hard alsof je geen moeite wil doen om je probleem op te lossen en gewoon op alle forums die je tegenkomt dezelfde engelse tekst plakt :)

SA > WOS trouwens met titeledit

[ Voor 6% gewijzigd door Spider.007 op 23-07-2004 11:15 ]

---
Prozium - The great nepenthe. Opiate of our masses. Glue of our great society. Salve and salvation, it has delivered us from pathos, from sorrow, the deepest chasms of melancholy and hate


Verwijderd

Topicstarter
Wat ik dus heb geprobeerd is het volgende:
http://support.microsoft....aspx?scid=kb;en-us;243486

Ik dacht hiermee de info te hebben gevonden.
Ik probeer dus een batch file te runnen nog voordat ik ingelogd ben. Dus dit batch bestandje moet gerunned worden als de computer opnieuw opgestart word.
In het batch bestand word een executable aangeroepen die dan een standaard muisbeweging nabootst die in opgenomen heb.
Maar dit gaat dus niet lukken!! Waarom???

  • Jazzy
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 23:36

Jazzy

Moderator SSC/PB

Moooooh!

Exchange en Office 365 specialist. Mijn blog.


  • nOLoGIc
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 04-05 23:04
Als dat voor security geen probleem is dan kun je de server automatisch aanmelden, bv. via tweakui.
En dan gewoon vanuit startup en/of scheduled tasks je batch runnen (het gescript aanroepen van die mouse capture werkt toch wel gewoon?).

[ Voor 106% gewijzigd door nOLoGIc op 23-07-2004 13:52 ]


  • elevator
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

elevator

Officieel moto fan :)

karst - pas je topicstart maar even aan dat hij in het Nederlands is anders ga ik dit topic sluiten :)

Verwijderd

Topicstarter
Nee sorry dat bat2exe heb ik niets aan. In ieder geval bedankt voor de medewerking. _/-\o_

  • max
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

max

a.k.a. Bezwaarbaard

Kun je misschien wat meer info geven over die "handeling". Misschien is er wel een makkelijkere manier om je die te doen (commandline icm switches) ipv van "gerecorde muis bewegingen".

Bald by design, beard by choice.

Inzien dat je iets niet weet, is belangrijker dan alles weten.

Pagina: 1