Welch Schauspiel! Aber ach! ein Schauspiel nur!
Wo fass ich dich, unendliche Natur?
Nou ik laat het voor 1 keertje toe
Prettige kerstdagen & happy nieuwjaar enzo ! En dat we maar een mooi en goed nieuw discussie jaar krijgen!
Mijn goede voornemen voor volgend jaar is heel goed modden in het A/V forum, en ook niet het W&L forum vergeten (als bezoeker).
Jag
Verwijderd
wordt pappa-mod niet boos nu?
naja, ik doe ook maar ff mee dan;
eetse met kerst (wat houdt het tegenwoordig nog meer in
grtz,
dwarf
edit: hmmz, waarom ben ik nou ALTIJD later met die soort opmerkingen?
Ik vind de wittigheid van de kerst dit jaar errug gezellig. Hier in de Achterhoek kon zelfs gelanglaufd worden (niet door mij, maar door echtgenoot die bijna de hele dag in de sneeuw heeft gespeeld!)
Just 'cause I'm paranoid doesn't mean they're not after me | The only operating system that does what you want: LFS
Verwijderd
Ennu... niet te veel schranzen en zuipe he!!!
Allemaal (ook de niet-W&Llers) hele fijne kerstdagen (wat er nog van over is
Greetzzz,
Cruzy
If it ain't broken, play with it till it breaks.
Verwijderd
Misschien leuk topic: Hoe het beste een leuk exposief (en ook veilig) te maken met oud en nieuw?
Verwijderd
Ik zei toch ook veilig. En we kunnen hier toch alles bespreken onder het mom van de wetenschap? Als we het over kernwapens hebben waarom dan niet bespreken hoe je het best een spuitbus opblaast (erg leuk trouwens, je ziet echt zo'n paddestoel!)
En we kunnen beter dit soort zaken uit de taboesfeer halen (hoe kom ik er op hè?) want anders gaan mensen zelfstandig aan de gang en gebeuren er wellicht ongelukken.
Verwijderd
Merry X-mas.
Verwijderd
Prettige 27, 28, 29, 30 en 31 december!!
Maar goed, voor de rest wens ik iedereen fijne kerstdagen en een uitstekend 2001 toe
Verwijderd
namens mij (en de rest van W&L neem ik aan) prettige kerstagen EN een gelukkig 2001 toegewenst en DAARNAST nog een beterschap!
jij bofkont!
Nieuwjaar is beter...
Prettig jezelfopblaasdag aan iedereen toegewenst.
The fact that a believer is happier than a sceptic is no more to the point than the fact that a drunken man is happier than a sober one.The happiness of credulity is a cheap and dangerous quality.-Quis custodiet ipsos custodes Diadem?Ik ook met zonnebril
Verwijderd
Wat ook de oorzaak moge zijn, de mogelijkheid tot kerstgroeten is al weer verloren gegaan. Daarom alvast een gelukkige kerst 2001 toegewenst.
Verder wil ik alle mensen die voor mij hebben gepost bedanken voor hun beste wensen aan mij, dat doet me goed.
Zo, beste W&L-ers, geniet van de schaars vrije dagen, en maak er een fijne jaarwisseling van. Doe ik ook.
Verwijderd
Oh, het is alweer te laat.
Heb je met die feesten, zijn voorbij voordat je het weet.
Maar kerst is wel het saaiste feest, lijken wel 2 zondagen achter elkaar.