Toon posts:

Draadloos-G Breedband / AP + Router / 4x Switch

Pagina: 1
Acties:
  • 36 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
ik zit met een vraag ik wil een linksys WAG54G kopen, maar waarom heb ik dan een wireless G acces point nodig als in die linksys WAG54G al een acces point zit?

ik wil een verbinding leggen tussen 2 computers

  • Osiris
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online
Je hebt nog een wireless kaart nodig voor je 2e PC (aangenomen dat PC1 via UTP aan de Linksys gekoppeld gaat worden).
Verder heb je maar 1 AP nodig dus :) (Die Linksys)

[ Voor 5% gewijzigd door Osiris op 19-07-2004 10:27 ]


Verwijderd

Topicstarter
Osiris schreef op 19 juli 2004 @ 10:27:
Je hebt nog een wireless kaart nodig voor je 2e PC (aangenomen dat PC1 via UTP aan de Linksys gekoppeld gaat worden).
Verder heb je maar 1 AP nodig dus :) (Die Linksys)
owja dus een wireless kaart en alleen die linksys WAG54G kopen

maar zijn er geen handigere manieren op 2 computers draadloos aan te sluiten?

ik heb op de hoofdcomputer nu adsl modem zitten en een ethernet kaart en heb boven ook een pc met ethernet kaart.

Verwijderd

Je kan het ad-hoc doen als het maar voor computer -> computer is. Voor de rest verwijs ik je toch echt naar de search of beginnersweb, gezien je kennisniveau en initiatiefname :)

  • Koffie
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 22:46

Koffie

Koffiebierbrouwer

Braaimeneer

Of je knoopt ze via Ad-Hoc methode aan elkaar (valt te vergelijken als normaal 2 PC's met een cross cable verbinding) of je doet het via een AP (wat weer te vergelijken is met een hub/swithc).

Zie ook : FAQ Network Troubleshooting

Tijd voor een nieuwe sig..


Dit topic is gesloten.