We worden allemaal geconfronteerd met een reeks grootse kansen, op schitterende wijze vermomd als onoplosbare problemen. (John W. Gardner)
Voor 169€ kan dat gewoon niets zijn imo. Dat design (die ronde torentjes) is trouwens ongeloofelijk "de mode" tegenwoordig. In mediamarkt stond het vol met die ellende
Als je dan design wilt, kijk naar de design speakers van bekende & goede speakermerken, en ga daar eens hene luisteren. Natuurlijk kan je ook deze gaan beluisteren, maar ik geef het 95% kans dat het bagger klinkt.
Als je dan design wilt, kijk naar de design speakers van bekende & goede speakermerken, en ga daar eens hene luisteren. Natuurlijk kan je ook deze gaan beluisteren, maar ik geef het 95% kans dat het bagger klinkt.
Feiten in de audio zijn zoals feiten in de liefde, redelijk onbestaand of op z'n minst zeer persoonlijk.
Punt is beetje: Wat wil je ermee doen? Komt 'ie echt alleen maar aan je dvd-spelertje te hangen, voor films, dan boeit 't vaak niet dat ze wat goedkoper zijn en de (eventuele) sub van mindere kwaliteit... Films zijn toch vaak al zo overstuurd op verschillende punten dat het wel goed toeven is op die el-cheapo dingetjes, als er maar een beetje volume in zit.
Wil je er ook muziek op gaan luisteren, tja... Meer hoef ik niet te zeggen, toch?
Wil je er ook muziek op gaan luisteren, tja... Meer hoef ik niet te zeggen, toch?
Hier stond een dode link.
Tja, zoals je zelf al zegt, 169e is geen geld, drie maal raden wat je er dan voor terugkrijgt van zo een wazig merk...
3600wp@115° oost | 825wp panels/750wp inv@13°/115° oost | 1475wp panels/1250wp inv@27°/205° graden zuid
Ecodan warmtepomp
Repo's: HA-Solar-control | HA-heatpump-planning | NR-HueTapDial-NextLevel

Ik heb pas naar de 2.1 versie geluisterd, het setje valt wel mee. Je kan er niet echt heel luid mee, want daar houden de satellites niet van.
€100 in de pricewatch, voor die prijs valt het het wel mee.
Bah! Pc speakers aan je HT!
Kijk eens naar Jbl ofzo, ik zie overal een 5.1 setje van Jbl voor iets van €250. Van die grijze satalieten en grenen subwoofer, klonk wel mooi hoor.
“Nothing changed since the 70s. Nothing. Except people train not that hard”. - Tom Platz
Pagina: 1
