OK, een serieuze thread, mag daar geen humor in?

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ramzzz
  • Registratie: Juli 2003
  • Niet online

Ramzzz

Ziet alles :|

Topicstarter
Ik ben mij bewust van het feit dat humor een kwestie is van smaak, maar als iemand die een serieuze thread over het topic "PC's voor 3e-wereldlanden" start en daarin om oude pc's vraagt, Oom Dago heet, mag je daar dan onder geen beding een gebbetje over maken? (In dit geval, dat hij ondanks zijn nick blijkbaar niet over een uitpuilend geldpakhuis beschikt)

Ik kan een beetje humor in een post altijd wel waarderen... Maar goed. Ik week af van het - blijkbaar toch al controversiële - onderwerp, dat wel.

No hard feelings.

"Atheism is an attitude, a frame of mind that looks at the world objectively, fearlessly, always trying to understand all things as a part of nature" - Carl Sagan


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • disjfa
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 03-07 14:47

disjfa

be

Heb je voorbeeldjes? Ik bedoel humor != humor ;)

disjfa - disj·fa (meneer)
disjfa.nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Osiris
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online
Het gaat er om dat de topicstarter op dat moment gewoon niet op zulke posts staat te wachten. Respecteer diegene daar dan ook in.. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • HielkeJ
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online
disjfa schreef op 13 juli 2004 @ 13:51:
Heb je voorbeeldjes? Ik bedoel humor != humor ;)
Afgedankte computers vraag :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BtM909
  • Registratie: Juni 2000
  • Niet online

BtM909

Watch out Guys...

disjfa schreef op 13 juli 2004 @ 13:51:
Heb je voorbeeldjes? Ik bedoel humor != humor ;)
Afgedankte computers vraag ;)

:/ spuit...

Probleem is niet eens de grap, maar de hele alinea eronder:
Ramzzz schreef op 08 juli 2004 @ 11:30:
Ik geloof dat alles vanaf de Pentium 2 nog genoeg gebruikt wordt in NL, zo heb ik er zelf een nodig voor mijn zoontje van 3 (ok, luxeprobleem, ik had die van mijzelf doorverkocht)... |:(

Ik ben bang dat de 1GHz negatieve 'laat ook maar' reacties losgemaakt heeft. Iedereen zal zijn Pentium nix.xix wel gratis willen weggeven. En wat doe je qua beeldschermen? OS? Alles preinstalled? - niet dat ik je project onderschat, ik zou er gewoon meer over willen weten als potentiele donor...
Harm schreef op 08 juli 2004 @ 00:54:
Zullen we verder niet inhoudelijk ingaan op het project van de TS? Hij heeft deze doelen gesteld en overleg erover kan ongetwijfeld elders.

TS: heb je een antwoord op mijn vragen?
Terwijl daarboven de volgende 2 posts staan:
Steve schreef op 08 juli 2004 @ 02:52:
[...]
Wat is er onduidelijk aan het bovenstaande? Buyers Zone is nadrukkelijk niet bedoeld voor inhoudelijke discussies over reacties / advertenties et cetera op de Frontpage, begin hier dan alsjeblieft niet aan.
Besides... Je hebt een mod-break in je post. Big deal, let ff wat er wordt gezegd. Ben je het er niet mee eens, dan kan je de betreffende mod toch even mailen?

[ Voor 99% gewijzigd door BtM909 op 13-07-2004 13:59 ]

Ace of Base vs Charli XCX - All That She Boom Claps (RMT) | Clean Bandit vs Galantis - I'd Rather Be You (RMT)
You've moved up on my notch-list. You have 1 notch
I have a black belt in Kung Flu.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RM-rf
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 29-09 19:48

RM-rf

1 2 3 4 5 7 6 8 9

de mods daar doen een poging om te voorkomen dat er een inhoudelijke discussie over het project van die topicstarter opgezet wordt:
De BZ is in eerste instantie bedoeld voor dat soort vragen en de mods wilden ervoor zorgen dat het daarover ging: wat * Steve ook probeert uit te leggen in zijn eerdere post.

die modbreak is gewoon ervoor bedoeld om extra aandacht te richten op iets dat al twee maal eerder door moderatoren was gezegd, in 'normale' posts.
verder was het niet bedoeld als opmerking dat 'grapjes niet zouden mogen' en ik deel ook BtM909's eerder opmerking dat dat er niet echt in te lezen valt, dat de tekst van de modbreak zelf al redelijk duidelijk was.

[ Voor 11% gewijzigd door RM-rf op 13-07-2004 14:46 ]

Intelligente mensen zoeken in tijden van crisis naar oplossingen, Idioten zoeken dan schuldigen

Pagina: 1