Toon posts:

Kiezen van een goeie PSU

Pagina: 1
Acties:
  • 35 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Hoi gasten,

ten eerste hoop ik dat ik dit topic open onder het goeie onderdeel...zo niet moven ;)

Oke ik heb op het moment een AOpen case H600B met de standaard PSU er nog in...hier zou ik graag verandering in brengen dus daarom vraag ik hier om advies.
De niewe moet minimaal 450W kunnen leveren het liefst ga ik gelijk voor 550W. Ik heb zelf al het e.e.a. zitten checken en reviews gelezen maar geef even je mening en deel ervaring alsjeblieft :P .

Mijn case heb ik blauw gemod en nu kwam ik op de aerocool site een psu tegen die al gepremod is...dus dat is wel nice d8 ik zo. Hier de link http://www.aerocool.com.t...power/II%2BSE/ii%2Bse.htm

Het probleem met aerocool is dat ik er geen ervaring mee heb en dus de kwaliteit mij niet bekend is. Ook heb ik veel gelezen over de Zalman voedingen, lijken me wel goeie voedingen. Oke mocht iemand een véél beter idee hebben dan hoor ik het.

Thx _/-\o_

  • msteggink
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 12-08 22:02
Ik weet niet wat je erin wilt zetten. Dat heb je niet opgegeven.
DIe standaard 350W kwam ik een heel eind mee.
7 HD's. FX5600. 7 Fans, Brander, DVD speler...

  • dreamscape
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 15:50
Misschien kun je hier eens kijken: Welke voeding heb ik nodig? Deel 5

Dat lijkt me nou typisch een topic waar je de juiste info kunt vinden.

Punctuality is the politeness of kings


  • Remy
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 24-07 06:21

Remy

I usually get 100% accuracy

Welke voeding heb ik nodig? Deel 5 is voor dit soort vragen bedoeld :)

LinkedIn
Instagram


Dit topic is gesloten.