IIS 4, php & mysql probs

Pagina: 1
Acties:

  • albiez
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 20:32
Ik heb wat problemen met het draaien van wat phpscript op een winnt4 sp5, IIS 4, php 4.0.3pl1 & mysql 3.23.29a-gamma bak. Wanneer ik het scriptje wil uitvoeren krijg ik een hele zooi foutmeldingen. Die er zo uit zien:
Warning: Undefined variable: use_http_auth in includes/config.inc on line 147
Warning: Undefined variable: single_user_login in includes/validate.inc on line 3
Warning: Undefined variable: use_http_auth in includes/validate.inc on line 6
Warning: Undefined index: webcalendar_session in includes/validate.inc on line 13

Ik heb deze phpscripts al gedraaid op m'n linuxbak met apache, mysql & php en daar draaide het wel goed.

Het gaat om het volgende programma: http://webcalendar.sourceforge.net

Wie helpt me? :)

Verwijderd

Volgens mij moet je die .dll's aanzetten in php.ini

  • albiez
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 20:32
Zou wel kunnen ja, alleen ik kan die dll's nergens vinden.

Weet iemand misschien een goede site waar ik ze kan downloaden??

Verwijderd

albiez: Ik heb wat problemen met het draaien van wat phpscript op een winnt4 sp5, IIS 4, php 4.0.3pl1 & mysql 3.23.29a-gamma bak. Wanneer ik het scriptje wil uitvoeren krijg ik een hele zooi foutmeldingen.
[code]Warning: Undefined variable: use_http_auth in includes/config.inc on line 147[/code]
Ik heb deze phpscripts al gedraaid op m'n linuxbak met apache, mysql & php en daar draaide het wel goed.


Het zal wel gaan om omgevingsvariablen die onder Apache beschikbaar zijn (zie ook de manual) en onder IIS niet.

Oplossing is die variabelen vervangen door de equivalente variabelen onder IIS (check phpinfo()) of Apache draaien.

  • Dreamstar
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 11-03 10:34
kijk op www.nusphere.com daar heb je een progje (23mb) dat installeerd apache, php, mysql, perl en phpmyadmin (om je mysql server te beheren). als je kabel hebt is dit de uitkomst want hij draait onder windows + een aantal linux versie's. ik heb hem ook draaien en het werkt perfect, hij configt zichzelf namelijk.

  • ragger78
  • Registratie: September 1999
  • Laatst online: 20-06-2025

ragger78

ehm...ja

HTTP authentication alleen als php als module onder apache draait.

http://www.php.net/manual/features.http-auth.php
Pagina: 1