Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

  • crazyx
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 24-11 17:47
Hallo,

Ik ben op het moment aan het uitkijken voor een PDA. En deze leek me heel interessant, en heel interessant geprijsd, zeker voor het topmodel in vergelijking met ipaqs (ik wil gewoon al een vrij goed model, dat ik binnen een paar maand geen spijt heb van mijn aankoop). Maar kan ik op deze dells ook tomtom draaien? Ik vind daar geen info over op de website van Dell. En werkt elke bluetooth GPS ontvanger daar mee samen?

Ik heb ook gezocht naar nieuwe ipaqs, die nog gereleasd moeten worden. En een model dat in juli uitkomt ( http://www.mobilegadgetnews.com/hp.html ), ondersteunt nu ook vga. Ga je dit heel hard merken dat je 640x480 hebt? Want de huidige PDA's lijken me een heel mooi beeld te hebben en dan is het een nutteloze feature natuurlijk.

Crazyx

Verwijderd

VGA 640x480 ga je zeker merken als je bijvoorbeeld een e-book leest of het internet browst of zelf met xcel files.

Ook andere merken komen trouwens met een VGA PDA. Asus komt met de Mypal 730. Die heeft ook een camera (wat de iPAQ x4700 niet zal hebben waarschijnlijk, die zit alleen in de zojuist bevestige rx300). Ook Toshiba zal haar e800(805) aanpassen tot een e830, die ook een VGA scherm zal krijgen.
Er zijn geruchten dat ook Futsjishu-Siemens een Pocket-Loox gaat maken met VGA scherm, en ook Dell heeft in ieder geval de componenten ergens vorig jaar gekocht om een VGA PDA te kunnen maken.

Het enige nadeel van deze leuke PDA's zijn de prijs.. zullen allemaal zo'n 500 euro en hoger kosten.

  • Sabbi
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 08:49

Sabbi

je denkt aan mij.

Dell Axim X30

Voor ebooks voldoet cleartype best, weinig voordeel om daar 640x480 voor te hebben. (of je moet graag 1 mm hoge letters willen hebben)

Verwijderd

Het verschil is goed te zien hier:

http://www.slashphone.com/news/uploads/555/a730_5.jpg
http://www.slashphone.com/news/uploads/555/a730_6.jpg

De eerste is van de iPAQ 4150, de 2e van de Asus Mypal A730. Er zit dus echt verschil in. Of je dit significant vind, tsja, daar zijn de meningen over verdeeld. Ik vind het iig wel erg mooi.
Deze VGA devices zullen trouwens allemaal natuurlijk top of the range zijn. Dat betekent dus bijvoorbeeld dat ze (in ieder geval de Asus en HP) CF(II) en SD(IO)zullen hebben, WiFi en BT en een hoop software (en de Asus dus ook een 1.3 megapixel camera). De Asus zou trouwens misschien (obv deze foto http://www.slashphone.com/news/uploads/555/a730_12.jpg) ook op USB devices kunnen worden aangesloten...

Tsja, als je toch voor een high-end PDA gaat, de Dell X30-high is ongeveer 400 euro (392 ex verzending), en deze nieuwe VGA devices gaan, zoals ik al zei, vermoedelijk rond de 500-600 kosten. Ik zou dan gelijk een VGA PDA kopen, ipv de high-end Dell X30.
Maar dat is mijn mening.

Verwijderd

*was dubbelpost*

[ Voor 200% gewijzigd door Verwijderd op 23-06-2004 18:19 ]


  • Stereotomy
  • Registratie: Juni 2003
  • Niet online

Stereotomy

Dus.

Of uiteraard de ideale tussenvorm tussen VGA en 320x240: de 320x480 hires+ schermen van Sony Clié en PalmOne. ;)

Alors.


  • Remy
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 12-11 21:57

Remy

I usually get 100% accuracy

1 topic per PDA is genoeg: Dell Axim X30

LinkedIn
Instagram

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.