Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Korakal
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 17-09 08:10

Korakal

Up up up!

Topicstarter
Siemens CF62


Afbeeldingslocatie: http://www.presse-siemens-mobile.de/images/daten/bilder/pic_1248_med.jpgAfbeeldingslocatie: http://www.presse-siemens-mobile.de/images/daten/bilder/pic_1249_med.jpg

Index:

• Prijzen & specificaties
• Reviews
• Handleidingen & FAQ

Prijzen & specificaties

Siemens CF62 productpagina

Prijzen liggen rond de €150 - €200,-
T.Net Pricewatch CF62

Belangrijkste specificaties:
Networks: GSM 900 / 1800 / 1900
Display: 130x130 pixels CSTN with 65.000 colours
Bluetooth: No
IrDA: No
GPRS: Class 10
Ringtones: 16 chords polyphonic
MMS: Yes
E-Mail: N/A
Camera: Attachable QuickPic available
WAP/WEB Support: WAP 1.2.1, parts of WAP2.0
Exchangeable covers: No


Reviews

Club Siemens Review CF62
Mobilereview

Handleidingen & firmware

Handleiding CF62

Overige vragen

Alle vragen over de Siemens CF62 kun je kwijt in dit topic. Let er wel op dat er van je verwacht wordt eerst zelf moeite te steken in het beantwoorden van je vraag, zie hiervoor de GoT-Netiquette.

Mocht je nog suggesties hebben voor het aanpassen van deze startpost, dan kun je contact-info in m'n MyReact vinden.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kirpeknots
  • Registratie: Mei 2001
  • Laatst online: 24-09 10:09

Kirpeknots

Wazzup!

Ik wil graag een klein telefoontje. Heb nu een M55 en kan weer een nieuwe kiezen.

Vodafone heeft de CF62 nog niet....
Zal ik wachten of zon verwijfde SL55 nemen? (Dit scherm heeft wel veel meer kleuren)

Wat zijn redenen om te wachten?
Heeft iemand een idee hoelang ik zou moeten wachten?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bleh!
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 22:29

Bleh!

:)

Misschien is de CFX65 iets voor je, die is net gepresenteerd:
foto's
specs
Afbeeldingslocatie: http://www.club-siemens.net/galleries/cfx65/cfx65_06.jpg
The CFX65 will be available during August.
Vind ik zelf ook wel een mooie, er loopt ergens een topic hier...

Toen plassen pissen werd, is het gezeik begonnen.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kirpeknots
  • Registratie: Mei 2001
  • Laatst online: 24-09 10:09

Kirpeknots

Wazzup!

Ik vind hem qua uiterlijk ietsje minder mooi. Hij heeft echter wel een CAM en MIDP2.0 java. Dus qua specs een stuk beter.

Ben benieuwd welke eerder beschikbaar zal zijn.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bleh!
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 22:29

Bleh!

:)

De CF62 is gewoon al verkrijgbaar hoor. Bijvoorbeeld op 2call.nl
Ik zou voor de CFX65 gaan want de CF62 is nog gebaseerd op de x55 serie en die is traag...

Toen plassen pissen werd, is het gezeik begonnen.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cuno
  • Registratie: Mei 2003
  • Niet online
Ik heb deze telefoon sinds gister en ik moet zeggen dat het best een mooi toestel is. Het is een SL55 met wat extra functies zoals DYNAMIC LIGHT :9~ :9~ . Check deze demo: CF62 Demo (XVID, 3,5MB)

[ Voor 3% gewijzigd door Cuno op 26-06-2004 06:10 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Toeval wil dat ik die phone nu net deze middag gekocht heb. Aangenaam, licht lekker in de hand, weegt niet zo veel, maar de knpjes zijn vervelend in te drukken. Snel berichten typen zit er voor mij nog niet in...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • HellFish
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 26-09 17:29

HellFish

Hang The DJ

Ik heb hem besteld bij gsm.tv, als ik hem heb zal ik meer posten. eventueel emt foto's voor de geïntereseerden.

Asus A7V333 | AMD XP 2000+ | 512 MB RAM PC2700 | Aopen GF 4 Ti4200 128MB (310/500) | DVD 16/40 | WinTV Go | ADSL 3.3 Mbit | Logitech Cordless Desktop Optical


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

ik heb de siemens CF 62 nu 5 dagen, en ik ben er supercontent van!!!!!
het enige dat wat tegenslaagt zijn de spelletjes..
het is wel wennen aan de platte toetskes, maar dat heb je bij elke nieuwe gsm
grtjes kim

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

wil iemand een paar fotos plaatsen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Kleine kick, want ik heb deze telefoon nu een dikke week en ik ben niet anders dan tevreden. Zeker voor het geld (146 Euro) dat ik er voor betaald heb. Ik heb hieronder wat foto's staan voor de geïnteresseerden. De CF62 is een simpele telefoon zonder overbodige functies. Camera, infrarood en dergelijke zitten er niet op en heb ik eigenlijk ook niet nodig. Vandaar dat ik voor deze telefoon heb gekozen.

Ik vind hem erg solide aanvoelen en het knik-mechanisme voelt niet gammel aan. Hij zit stevig in de lak, want ik heb hem één keer (per ongeluk) laten vallen vanaf en meter hoogte op een parketvloer. Hij kwam er zonder kleerscheuren vanaf, geen krasje of wat dan ook. De bediening van het apparaatje is snel en uiterst makkelijk, zoals we van Siemens gewend zijn. En ja, die dynamic light is een leuke optie, zeker als het donker is. :9 Een groot voordeel is dat hij ingeklapt niet bedienbaar is. Er zit geen enkele knop aan de buitenkant. Naar mijn weten kent hij ook geen toetsenblokkering, maar dat is dan ook niet nodig. :)

Het enige nadeel dat ik er aan kan vinden is dat hij soms wat lastig open te klappen is. Dat heeft ook weer te maken met de sterke verbinding die wat zwaar aanvoelt.

Als ik het een cijfer zou moeten geven, krijgt hij van mij een 8,5. Ik ben dan ook van een Sony-Ericsson R600 naar deze geweldige CF62 gegaan. :P

Afbeeldingslocatie: http://renebeerten.serv-it.net/Siemens%20CF62/DSCN2952.JPGAfbeeldingslocatie: http://renebeerten.serv-it.net/Siemens%20CF62/DSCN2953.JPG
Afbeeldingslocatie: http://renebeerten.serv-it.net/Siemens%20CF62/DSCN2957.JPGAfbeeldingslocatie: http://renebeerten.serv-it.net/Siemens%20CF62/DSCN2959.JPG
Afbeeldingslocatie: http://renebeerten.serv-it.net/Siemens%20CF62/DSCN2961.JPGAfbeeldingslocatie: http://renebeerten.serv-it.net/Siemens%20CF62/DSCN2970.JPG
Afbeeldingslocatie: http://renebeerten.serv-it.net/Siemens%20CF62/DSCN2974.JPGAfbeeldingslocatie: http://renebeerten.serv-it.net/Siemens%20CF62/DSCN2977.JPG
Foto's zijn allemaal klikbaar voor de 1600x1200 versie.

[ Voor 14% gewijzigd door Verwijderd op 17-09-2004 22:50 ]


  • hobbelisback
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 08-09 15:34
Ik heb sinds kort ook een cf62, leuk toestel maar naarmate ik verder schrijf in een sms wordt hij steeds trager, meer mensen hier last van?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JJmac
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 21:58
Ik zoek eigenlijk de unlock code voor deze mobile

10x Canadian Solar 3.72Kwh SE Zuid, Apple


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Korakal
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 17-09 08:10

Korakal

Up up up!

Topicstarter
Die is er niet. Hangt namelijk af van jouw toestel. Je kan, wanneer het toestel ouder is dan (meestal) 1 jaar gratis een unlockcode bij de provider die de lock heeft aangebracht aanvragen.
Pagina: 1