Bp6 mobo en een asus 7100 (Geforce2 MX dus)

Pagina: 1
Acties:
  • 111 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

  • Logic
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 28-08 21:28

Logic

SmartOS:Love at First Boot

Topicstarter
Heeft iemand deze combinatie?
Bij mij loopt de hele tijd de boel vast.
Gewoon win 2k opstarten in 1024x nog wat is geen probleem.
Maar zodra als ik een 3d spel probeer te draaien loopt de boel vast.
Ik wil graag weten of er meerdere mensen die deze problemen hebben.
Alvast bedankt voor de reacties

If it bleeds, it can be killed!


  • Jake Blues
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 12-08 17:31

Jake Blues

 AKA Jake

Ik heb dezelfde combinatie. Het loopt alleen lekker op 1*AGP. Hier http://www.charnleys.co.uk/nvmax/ kun je dat o.a. mee instellen.

Mocht je het in het register willen instellen, is het volgens mij de volgende setting :

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\NVIDIA Corporation\Global\System]
"ReqAGPRate"=dword:00000001

Verwijderd

Klopt. Ik heb alles geprobeerd. Het enige wat helpt is AGP1x instellen. Dat kan je het makkelijkst met nvmax doen, zie link boven. Je moet wel je computer opnieuw opstarten. En over die registry: volgens mij gaat dat niet werken, bij mij bleef ie lekker op agp2x. Succes!

  • Logic
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 28-08 21:28

Logic

SmartOS:Love at First Boot

Topicstarter
IK GA JULLIE ZOENEN :) :)
Eindelijk doet ie het :) :)
jullie willen echt niet weten hoe blij ik nu ben.
Was al bijna in staat om mn machine het raam uit te flikkeren, want ik zit al drie dagen met het probleem en niemand wist een antwoord.
Ik vraag me alleen af, als ie nu op apg 1x staat , zou dat wat uit maken voor frame rate? en kan agp 2x ook??
In iedergeval hardstikke bedankt :)

If it bleeds, it can be killed!


Verwijderd

het maakt haast niks uit voor de framerate. hooguit 1 fps in quake3. Als het niet minder is. Wat je nog kan proberen is de kaart te overklokken. Dan wordt ie nog sneller!

open dit reg bestandje (win9x)
http://www.geforcefaq.com/files/coolbits.reg

of deze (win2k)
http://www.geforcefaq.com/files/coolbitsw2k.reg

en importeer het in de registry. Als je naar de display properties gaat. En je klikt op eigenschappen > advanced dan zit er als het goed is onder het tabblad [geforce mx]. Ga daar heen, klik dan op additional properties. Als het goed is heb je nu een hardware tab. Nu kan je de kaart overklokken. In denk dat je minimaal wel 10 Mhz omhoog kan met core en mem snelheid. Waarschijnlijk nog wel meer. Ik heb hem nu zelf draaien op 220 Core en 210 Mem. Het scheelt aanzienlijki. Succes ermee he ;)

  • Jake Blues
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 12-08 17:31

Jake Blues

 AKA Jake

O ja, in OpenGL switch Windows 2000 automatisch terug naar 60 Hertz, dus sommige spellen (b.v. Q3A) komen ondanks een hoge FPS schokkerig over. Dat kun je verhelpen door onderstaande fix te gebruiken.

http://members.home.net/wizeblood/nvreffix.zip
Pagina: 1