creative SLAM subwover inspire 5700

Pagina: 1
Acties:
  • 33 views sinds 30-01-2008

  • gelukkie
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 09:28
Hallo
ik heb een creative inspire 5700 met SLAM subwover, nu voreg ik me af hoe ik kan merken of ik mijn sub niet over belast word. (mijn deur trilt nogal dus aan het geluid is het moeilijk te horen)
en als zouden jullie me ook kunnen vertellen hoe ik dit kan merken aan de center en serround speakers?
zijn er ook mensen met ervaringen met sub? ik zou er graag wat willen horen :P

  • MM
  • Registratie: November 2000
  • Niet online

MM

was: m.m

Nederlands is ook niet je sterkste vak he ;)

Wat wil je precies weten want je verhaal is niet echt duidelijk. Hij wordt overbelast als het niet lekker meer klinkt, bijvoorbeeld kraken in het geluid.

S, de lekkerste letter in het chocoladeletteralfabet - Enrave - EVE corporation ingame channel "-nrave-"


Verwijderd

Ga inderdaad op het geluid af, dat geld ook voor je satellieten en surrounds.

Verder kun je met de zoek functie op het forum een hoop over subwoofers vinden. Ik zou je ook aanraden voortaan wat beter je posts op taalfouten te controleren. Dit staat nogal knullig. ;)

Dit topic is gesloten.