Toon posts:

synchronisatie van portable hd

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
hoi ik was eens aan het brainstormen... 8)7 8)7

haha maar goed ik vroeg me af, en ja ik heb gezocht op google en op het forum, of er een manier is om je portable hd te synchroniseren.

Laat het me even uitleggen wat ik zou willen is mijn philips hdd 100 (15 gb) als ik die aansluit op mijn pc dat die automatisch synchroniseert met een bepaalde map. Als ik dus nieuw bestand op school erop zet dat ik thuis kom dat hij ook gelijk op mijn pc zit en andersom natuurlijk.

Daarmoet een programma voor zijn dat ik heel makkelijk bestanden kan overzetten zoals "mijn documenten"........ :7

In priciepe zou dat dus ook werken voor usb-keys.....

Mijn vraag is dus:

1 kan dit?
2 doet iemand dit al?
3 is er een programma voor?
4 Zo nee kan dat niet worden geschreven.....?

Verwijderd

Topicstarter
he mensen dit moet te doen zijn...

laat eens wat van je horen....

Verwijderd

Total Commander en dan mappen synchroniseren?:+

Google gebruiken 8)7

Beetje meer moeite doen kroket :Z

[ Voor 62% gewijzigd door Verwijderd op 11-06-2004 18:20 ]


  • lucasvanlierop
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 19-10-2018
Karen's replicator briljant simpel programma wat ik gebruik om mijn 250 GB Maxtor disk te syncen, zeker proberen!

WinXP@P4-2,4 GHz+ Zalman 7000 cooler | ASUS P4PE | 1024MB DDR-RAM | 40 GB + 120 GB Seagate HD's | 2x Samsung 172T@Matrox G550+SiS 8 Mb PCI | RME Multiface


  • aZuL2001
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 31-01 11:11
Offline folders ?

Abort, Retry, Quake ???