日本!🎌
Nee, geen foutje. Er zijn atm gewoon geen shops ingevoerd die het product hebben. Maar het product is wel gewoon zichtbaar (via url dus). Het is de afgelopen 24 uur 15x bekeken, niet echt schokkend veel. Waarschijnlijk is 't gewoon een paar keer bekeken en kwam het in de top-6 terecht, waarna er meer mensen op gaan klikken uit nieuwsgierigheid etc._Thanatos_ schreef op 09 juni 2004 @ 22:18:
Zie deze categorie:
http://www.tweakers.net/pricewatch/cat/210
Daar staat op het moment van schrijven een "ATI Radeon 64MB tv-out" bovenaan in het "meest populair" lijstje. Maar in de gewone lijst met producten zie ik em niet staan... Foutje?
Maar als ie niet in de gewone lijst staat, moet ie dan nog wel in de toplijst staan? Technisch klopt het wel, maar praktisch niet (vinnik dus).
日本!🎌
Tja, het lijkt me slechts een behoorlijk onbenullig detail dat waarschijnlijk weinig prioriteit zal krijgen van de devver die het moet rechtzetten. R & O is sowieso niet echt een veelbezochte categorie, dus daar kan het wel eens gebeuren, maar in vaker bezochte categorieën wordt het meteen weer 'weggewist' door andere populaire producten die tientallen pageviews scoren.