Toon posts:

Redirect W2K3 Server (UK) & W2K Cliënts (NL)

Pagina: 1
Acties:
  • 21 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een Netwerk. In dat netwerk wil ik een nieuwe server plaatsen, een W2K3 Server UK. Maar er is een probleem. De cliënts zijn Nederlands (W2K) en de server is Engels. Dit gaat ongetwijfelt problemen geven met redirecten.

Voorbeeld: Het bureaublad, in de server heet dit Desktop, en op de Cliënt heet dit Bureau blad. Gevol: hij kan dit niet redirecten.

Is er iemand bekent met dit probleem?? weet iemand hoe ik dit kan oplossen?

De reden dat ik geen nederlandse server wil, is dat de cliënts, tzt, over gaan stappen op WinXP UK, maar dat is pas in een later stadium. De server wordt eerst overgezet, en pas volgend jaar kan ik de cliënts doen.

Hopelijk is er iemand die mij dus kan vertellen, hoe je kan redirecten tussen Engelse server, en Nederlandse Cliënts.

  • Koffie
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 15:56

Koffie

Koffiebierbrouwer

Braaimeneer

Waar heb je het in hemelsnaam over ?

Zulke dingen in je profile worden door de client aangemaakt. Je gaat pas evt. problemen krijgen als je eerst op een NL W2K Pro inlogd, en dan op een UK W2K Pro.
Je server gaat echt niet zomaar een directory "Desktop" aanmaken, en je client daarna een directory "Mijn bureaublad".

Heb je uberhaupt al ingelezen en/of getest :?

Tijd voor een nieuwe sig..


Dit topic is gesloten.