Intel 82801 Audio Driver ???

Pagina: 1
Acties:
  • 29 views sinds 30-01-2008

  • michielvz
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 01-08 21:51
Wie kan mij helpen met het installeren van mijn audio drivers. Ik weet niet precies de specs van de pc maar met een diagnostics program ben ik erachter gekomen dat het een onboard audio device is en het een intel 82801 is.

Alvast bedankt
Michiel

  • UTM
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 14:40

UTM

Mischien gewoon even drivers downloaden en deze installeren?
  • Als het geen zelf-installerende drivers zijn doe je:
  • Deze computer
  • Eigenschappen
  • Hardware
  • Apparaatbeheer
  • Besturing voor geluid, video en spelletjes
  • Intel 82801 aan klikken
  • Rechter Muisknop - Stuurprogramma bijwerken
  • de rest wijst zich van zelf ;)

[ Voor 83% gewijzigd door UTM op 06-06-2004 22:27 ]


Verwijderd

michielvz schreef op 06 juni 2004 @ 22:19:
Wie kan mij helpen met het installeren van mijn audio drivers. Ik weet niet precies de specs van de pc maar met een diagnostics program ben ik erachter gekomen dat het een onboard audio device is en het een intel 82801 is.

Alvast bedankt
Michiel
Heb je een onboard (ik vermoed van wel) of een los kaartje? Als je een los kaartje hebt, doe je kast dan open en zoek op de kaart een naam van een fabrikant + het typenummer van de kaart. Als je dat hebt, kun je naar de website van de fabrikant en zo de driver downloaden.

In geval van het onboard gebeuren. Doe je kast open en zoek naar een chipset nummer. (in dit geval van intel). Als je dat hebt, kun je via de website van intel (www.intel.com) heel simpel de driver voor je geluid vinden.

Suc6

:)

Verwijderd

Ik denk dat je het met deze info gemakkelijk zelf kan uitvinden. Verder is dit wel een erg basic vraag, bij deze op slot dus.

Dit topic is gesloten.