[Access] word-documenten invoegen; weergave mislukt

Pagina: 1
Acties:

  • TromboneFreakus
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 01-08-2023
Voor de organisatie van diverse Word-documenten wil ik een Access database maken waarmee via een report dit document getoond kan worden. Nu lukt het prima om het document via een OLE-object in de tabel te krijgen. In het rapport wordt het ook weergegeven, maar niet goed.

Het probleem is dat het document ofwel in het vakje gepropt wordt, ofwel wordt wordt afgekapt daar waar het vakje voor het OLE-object stopt. Een document van vele pagina's wordt dus hoe dan ook niet beter weergegeven dan zo groot als ik het vak voor het OLE-object maak.

Zoekend in de instellingen zie ik niets van uitbreiden van de grootte van dit object.

Heeft iemand een idee hoe ik dit oplos?

  • André
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 18-05 16:30

André

Analytics dude

Kun je niet gewoon een link maken naar dat document?

  • TromboneFreakus
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 01-08-2023
André schreef op 02 juni 2004 @ 13:07:
Kun je niet gewoon een link maken naar dat document?
Zou wellicht kunnen, maar juist omdat ik het geheel eenvoudig wil houden voor de mensen die er uiteindelijk mee werken, lijkt het me niet handig dat er weer extra programma's geopend worden. De documenten moeten gewoon snel op te vragen en te printen zijn.