Toon posts:

Budget systeem: XP 2200 of Pro 3200

Pagina: 1
Acties:
  • 39 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik zoek een budget systeem zonder monitor en nou heb ik mijn oog laten vallen op 2 (betaalbare) AMD systemen.
De ene heeft een AMD XP 2200 + processor met een Asrock K7S41GX AMD Socket A / FSB 333 moederbord en de andere een AMD Pro 3200 processor met een ECS / PC-Chips 851LU AMD Socket A moederbord.
Kan iemand mij vertellen welke 'beter' is en waarom?
De compu is puur voor huis tuin en keuken doeleinden bedoeld.
Denk aan internetten, word en e-mail.
Geen grafische programma's of snelle games ofzo.

Alvast bedankt voor de eventuele reacties.

[ Voor 4% gewijzigd door Verwijderd op 01-06-2004 14:47 ]


  • L.N.
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 00:01
Ik zou eens goed kijken naar die AMD pro (en dan bedoel ik wat het echt voor een proc is), want de amd pro bestaat niet. Meestal wordt er een AMD duron mee bedoeld. En dan zou ik voor de 2200+ gaan.

Ook het ECS bordje is niet heel goed.

  • KillerAce_NL
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

KillerAce_NL

If it ain't broke...

Die 3200 pro is een xp200 ;) Zie Gistron.com

  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

De compu is puur voor huis tuin en keuken doeleinden bedoeld.
Denk aan internetten, word en e-mail.
Dan volstaat zelfs de PII 450MHz ;) Pak gewoon het goedkoopste en je zit gebeiteld. En hou in je achterhoofd dat "AMD Pro" een marketingterm is. Het verschilt per leverancier; soms zijn het gerelabelde Athlons/Durons, soms zijn het vastgesoldeerde CPU's (dáág upgrademogelijkheden), etcetera.

Verder is dit gewoon een ordinaire "Welke moet ik nemen?" vraag. Hier is de FAQ van dit subforum duidelijk over. Doe er je voordeel mee :)

Dit topic is gesloten.