Toon posts:

inloggen breedbandrouter?

Pagina: 1
Acties:
  • 36 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
hoi

Ik ken iemand en die is van plan een router te kopen, hij heeft kabel via Wanadoo. Nu het probleem is dat hij moet inloggen als hij wil internetten, zou dat een probleem vormen, kan je de router laten inbellen opzichzelf? Dit had hij in gedachten: http://www.sweex.nl/product.asp?pid=220

groetjes en veel dank voor evt. antwoorden
joram

  • slaay
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 19-05 10:21

slaay

Natuurbeleven.com

http://www.sweex.nl/product.asp?pId=302 is dit geen betere oplossing?

Hierin staat al vermeld dat ie met Casema/Wanadoo werkt!

[ Voor 78% gewijzigd door slaay op 31-05-2004 20:06 ]

Dich bis echt unne foëzen haas


Verwijderd

wanadoo gebruikt momenteel soms nog L2TP, ze zijn besig alle klanten gefaseerd over te zetten naar DHCP.

Het door jou genoemde modem ondersteund zowel L2TP als DHCP, moet dus geen probleem zijn.
Ondersteunt Static & Dynamic IP, PPPoE, en PPTP clients

[ Voor 17% gewijzigd door Verwijderd op 31-05-2004 20:08 ]


Verwijderd

Je moet een router hebben die PPPoE ondersteunt, dat is namelijk wat je doet als je de inbelsoftware van Wanadoo gebruikt.

Ga dus kijken of die router dat ondersteunt en mail eventueel met Sweex of een verkoper als je zeker wilt zijn van je zaak.

Hoe dit zit is in principe zelf ook uit te vinden met behulp van Google en wat rondzoeken op dit forum. Daarom doe ik je topic dicht; je had zelf je vraag wel kunnen beantwoorden.

Dit topic is gesloten.