Asus WL500g, +- 80 euro. Dit is een router waar je ook een usb webcam, printers (paraell en usb) en pendrives/usbhdds aan kunt hangen.
Externe 80gb usb 2.0 geval kost je 120 euro ofzo, ben je voor 200 euro klaar. En je kan er zoveel externe hdds aan hangen als je wilt.
Andere oplossing:
http://www.linksys.com/pr...?grid=34&scid=32&prid=447
EtherFast® Network Attached Storage (80GB)
2e bay kan je ook nog eens max 120 inproppen = 200gb.
De Lactie ethernet disk
http://www.lacie.com/products/product.htm?id=10073
80GB, 160GB, 250GB, 500GB - unlimited online storage (Windows XP Embedded). Leuk spul
En er is nog veel meer te krijgen, asus heeft ook een aantal externe hdds met een ethernet aansluiting, en er is nog veel meer

Zo zijn er externe hdds met een wifiantenne, die zijn niet veel groter dan een normale hdd
Ideaal voor mensen die in groepsverband aan documenten werken is de nieuwe opslagmanier van Asus. Een 2,5 inch laptopschijf in een stevige, kleine behuizing dient als opslagmedium dat door iedereen draadloos kan worden benaderd. Hiertoe heeft Asus de behuizing voorzien van een 802.11g wifi antenne om 54 Mbit/s over te kunnen pompen. Dit is in de meeste gevallen zelfs snel genoeg om met meerdere personen filmbestanden te bekijken. De WL-HDD verschijnt na inschakelen en configureren in het netwerk als toegankelijke schijf en kan eventueel voorzien worden van wep/wpa-encryptie. De harde schijf zelf is overigens uit de behuizing te halen en altijd te verwisselen voor een groter model.