Sinds gisteren werk ik met FireFox ipv met IE en het bevalt tot nu toe zeer goed, vooral de lichtheid in vergelijking met IE (lompe bende) is zeer aangenaam.
Echter nu was ik mijn eigen website aan het testen, en wat schetst mijn verbazing: om duistere redenen pakt FF mijn javascript pop-up niet. Ik heb hem (uiteraard) getest in IE en Opera, en daar werkt ie perfect.
Hartelijk dank voor de input.
Echter nu was ik mijn eigen website aan het testen, en wat schetst mijn verbazing: om duistere redenen pakt FF mijn javascript pop-up niet. Ik heb hem (uiteraard) getest in IE en Opera, en daar werkt ie perfect.
code:
Welke wordt aangeroepen met bijvoorbeeld:1
2
3
4
5
6
| function OpenWindow(title, group, id, height, width, scroll, nr, size, imwidth) {
var title, group, id, height, width, scroll, nr, size ;
var filename = './popup.php?nr=' + nr + '&path=' + id + '&title=' + title + '&g=' + group + '&s=' + size + '&w=' + imwidth ;
var configz = (...) <= veel config, even weggehaald voor de layout, daar ligt het niet aan
window.open(filename, 'title', configz);
} |
code:
Zoals je ziet open ik dus popup.php met een aantal parameters zodat hij wat statistiekjes kan regelen en zodat de pop-up de goede title krijgt. Maar de enige variabele die ik door krijg is 'nr', de rest wordt niet meegezonden (getest met een eenvoudige print van deze $_GET variabelen). Is dit een bekend probleem? Ik krijg namelijk helemaal geen errors, of warnings van FF (Dev Edition).1
| onclick="OpenWindow('Alfa Romeo Monza 8C 2300','Cars','alfaromeo','635','905','yes','2','39','1072')" |
Hartelijk dank voor de input.
[ Voor 54% gewijzigd door Cavorka op 28-05-2004 13:01 ]
the-blueprints.com - The largest free blueprint collection on the internet: 50000+ drawings.