Toon posts:

Geheugen Probleem, Asus K8V + Corsair 2x 512MB

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
heb sinds kort een Amd 64 op een Asus K8V Se Deluxe mamaplaat, met daarbij 512 Mb Corsair CMX 3200, alles loopt perfect en nix aan het handje maar nou had ik een reepje Corsair erbij Gehaalt, (intotaal dus 1024mb) maar als ik die er indruk boot windows niet meer. :(

als ik dus het 1e reepje 512 in slot 1 doe en de 2e in slot 2 blijft XP hangen met een BSOD, doe ik 1 reepje in het 2e slot en 1 in het 3e slot, komt hij niet door de bios heen, krijg ik een timing error. :|

Iemand enig ID ? de reepjes corsair zijn bijde dezelfde en de bios instellingen zijn default niets aan ingestelt ook niet aan de timings.

Moet ik bij de timings iets instellen of iets anders in de bios? iemand enige ervaring, of iemand die deze 2 reepjes wel heeft werken in dit moederbord ?

bijde reepjes werken afzonderlijk wel.

  • Mavvie
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 10-05-2021
Heb je deze bios update al geprobeerd?

Er is niet echt veel gewijzigd maar misschien is er iets mis met je huidige bios :)

[ Voor 45% gewijzigd door Mavvie op 27-05-2004 13:28 ]

Twitter | Linkedin


Verwijderd

Het kan zo zijn dat verschillende RAM strippen niet met elkaar kunnen samenwerken .

Ook al zijn deze van het zelfde merk , bij sommige computers loopt naar een update van de ram (extra ram toevoegen van 1 naar 2 stripjes) tijdens een spellen of het kijken van media gewoon vast , ook bij het gebruiken van xp kan het vast lopen
of bij het opstarten van je pc .


Het ramgeheugen loop dan niet synchroon met elkaar .

Ik denk dat dit bij jou ook de oorzaak is .

Dus 1 stripje omruilen in de winkel en dan nog een keer proberen .

let ook op de snelheid (doorvoer snelheid ) van het ram geheugen hier zit ook verschil in .


Dan nog even over het update van je BIOS , het is niet nodig om een update te doen omtrent ram geheugen je moederboard ondersteund het wel of je moederboard ondersteund het niet .

Kijk hiervoor in de handleiding .

[ Voor 50% gewijzigd door Verwijderd op 27-05-2004 16:02 ]


Verwijderd

Topicstarter
Nieuwe bios erop, bijde reepjes in 2e en 3e slot, draait als een tit :*)
ben blij dat het werkt, hoef ik nix te ruilen.

thks Evil M@V