Ik weet niet, maar als je het wachtwoord veld kan zien (volgens mij wel) bij of tijdens het inloggen (met die stipjes/balletjes) dan zijn er tooltjes voor om het te "unhiden". (wachtwoord fields)
Ik heb dit zelf eens gebruikt omdat ik mijn wachtwoord van mijn EIGEN FTP server was vergeten, ik zal er achteraan gaan hoe dat spul heette, dat is gewoon voor alle vooringevulde wachtwoord velden om het te unhiden.
Aan de andere kant, weet je niet het antwoord op het, door jouw eigen ontworpen "geheime vraag"
edit:
Net te laat met m'n bijdehante opmerking over de "geheime vraag".
ff google geopend, en kwam zo uit op:
http://intex.ath.cx/software.aspx <> staat onder windows password fields.
Ik ben natuurlijk geen tester voor je, als die niet werkt dan bied
deze link misschien nog meer potentiele opweghelpers
EDIT2
edit:
Ik weet zeker dat als je een paar keer mislukt aanmeld terwijl je netwerk OK is dat hij dan terugkoppeld met zo'n password field waar je het even kan veranderen of hertikken. Hoe je die situatie forceerd weet ik helaas niet.
En over dat op je linkje naar je mailbox klikken en wachtwoord veranderen, is het niet zo dat je dan ook gelijk even je oude wachtwoord op moest geven ter bevestiging? Zou wel leuk zijn als dat niet zo is en je bent even naar de WC tijdens de les terwijl je MSN nog aanstaat

[
Voor 55% gewijzigd door
LinuX-TUX op 27-05-2004 00:40
]