Toon posts:

Outlook 2000 Afwezigheids Assistent

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Beste Tweakers,

Mijn vraag is de volgende: Ik draai een Windows 2000 Server SP4 Machine met Outlook Exchange 2000, nu heb ik op de client de afwezigheiods assistent geactiveerd, echter werkt deze alleen voor interne mail, en niet voor externe mail. Naar talloze zoek pogingen in zowel de client als de server, heb ik geen oplossing gevonden. Wellicht dat julie mij kunnen helpen hoe ik de afwezigheids assistent kan activeren ook voor externe mail.

Na Google and de Search hier te hebben gebruikt, heb ik geen antwoord gevonden op mijn vraag. Ik heb wel een soort gelijk topic hier op GoT gevonden, echter gaat dit topic over een NT domein en Exchange 5.5. De optie's die daar worden genoemd kan ik niet in Exchange 2000 vinden.

In het kort:

Server: Compaq Proliant ML530 met Windows Server 2000 SP4 en Exchange 2000
Client: HP Vectra met Windows 2000 Proffesional, met Outlook 2000
Probleem: afwezigheids assistent werkt niet naar externe mail

Graag verneem ik julie reactie.

Prometic

  • JohnD
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 22-08 21:00

JohnD

Bernd

even een kleine tip voor mensen die (net zoals mij) dit willen testen. gebruik even fake account. Het is namelijk niet leuk als je net 3 mailtjes van directie-leden binnenkrijgt terwijl jij je outlook op afwezig hebt staan ;)


http://support.microsoft....-us;262352&Product=exch2k

Fear thy name as hell awakens
FKA SunStorms_Sletje


Verwijderd

Topicstarter
Bedankt voor je reactie