Sorry hoor, maar dat slaat comleet nergens op. Dacht jij dat een Shiva niet in de auto werd gebruikt, om maar is een voorbeeld te noemen ? Of de Peereless XLS serie ? Denk jij dat Focal, Hifonics en Audiobahn alleen maar 'knalle' is ? Dacht het niet.
Ik vind autosubs niet altijd echt laag gaan, je hebt ze vast wel hoor maar die zijn waarschijnlijk gewoon duurder. Ik denk niet dat je een hifi autosub gaat vinden. Als je geld wil besparen bouw dan een sub zelf. Ik heb voor 320 euro een sub gebouwd die waarschijnlijk meekomt met de subs van rond de 800-900 euro in de winkels.
Autowoofers zijn vaak niet veel anders dan gewone woofers, sommige zijn alleen ongeschikt voor een open behuizing en gaan niet diep in een kamer omdat ze uitgaan van de cabin gain van een auto. Maar er zijn ook genoeg woofers waarbij dat niet zo is. Wat dacht je van een 10" Ground Zero die in een gepoort kissie van 45l recht tot onder de 35hz door gaat ? Gewoon simuleren of je met een autowoofer de frequentiecurve kan krijgen die je nodig hebt in een kamer. Als dat kan, dan kan je het er gewoon voor gebruiken.
In deze situatie is het een beetje anders omdat je er al een kant en klare kist bij hebt, maar met een losse autowoofer kan je een prima sub voor in huis maken.
Dericteur schreef op 24 mei 2004 @ 18:04:
Overwegen is een JBL 1220, maar dan heb je t over een autosub van 499 euro (uiteraard excl versterker) Dat ding gaat echt hard en laag.
Maargoed.....499 euro......
Of 229...das iets realistischer. 499 ben je voor een 12" GTi woofer kwijt.
3600wp@115° oost | 825wp panels/750wp inv@13°/115° oost | 1475wp panels/1250wp inv@27°/205° graden zuid
Ecodan warmtepomp
Repo's: HA-Solar-control | HA-heatpump-planning | NR-HueTapDial-NextLevel