[DVD] Sonic DVD Producer Build probleem 59002

Pagina: 1
Acties:

  • Harribo
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 10:34
Hallo,
Ik check google en dit forum maar kan er nog geen antwoord op krijgen.
Ik heb veel verschillende DVD authoring programma's geprobeerd maar
er waren weinig die echt bevielen. Als beste uit de test kwamen Nero Vision Express 2 en Sonic DVD Producer. Deze laatste is eigenlijk het fijnste omdat het , itt Vision Express, de titelteksten onder een chapter kan wrappen (lijkt me erg essentieel maar enfin programmeurs zijn ook mensen:).
Nu heb ik alleen 1 probleem. Als ik gewoon video movies zonder geluid wil "builden"
is het geen probleem. Zodra ik er geluid onder doe (via Movie Timeline window), dan krijg ik een foutmelding tijdens het builden : Could not complete the last command because : DVDErr -59002.
Ik heb gekeken in de directory "error strings" en daar staan inderdaad de errorcodes vermeld met bijbehorende tekst. Maar deze melding staat er niet bij.Iemand enig idee?
Het geluid wat ik toevoeg komt uit een mpeg1 video en is mpeg1-audio.
Sonic splitst zelf geluid en video als je een video toevoegt aan het palette.
Dat wil ik eigenlijk niet, maar als ik weet hoe ik het goed kan toevoegen, ben ik tevreden.

Ik zie later in een logfile dat een device driver mist, maar welke dan?

(ps. ik zal nu ff mijn best doen om een andere post te beantwoorden, zodat ik hier niet alleen kom om te nemen)

[ Voor 5% gewijzigd door Harribo op 22-05-2004 22:57 ]