hoe ver kan mn asus v3800 tnt2 (m64) vga kaartje ?

Pagina: 1
Acties:

  • Tmaster
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 17-07 19:52
ik heb een p3b-f mobo met een 500mhz intel processor.
momenteel heb ik de fsb op 124mhz dus ik zit al op 620mhz. ik heb pc133 geheugen en ik heb hem al eens naar de 700 kunnen clocken maar volgens mij trekt mij vga kaart dat niet.
weet iemand hoe ver ik mn vga kaart kan overclocken? chip staat standaard op 125mhz en het geheugen op 135mhz geloof ik.
ik heb wel een tweak progje voor die vga kaart maar ik wil graag weten of iemand anders zn m64 chippie al heeft opgevoerd tot een stabiele factor.. (pfew das dr uit)

Verwijderd

Nou gewoon, totdat ie het niet meer doet :)
Nee je moet er gewoon een case fan voor bacheren als je die heb.
Overklocken en af en toe eens voelen hoe warm dat ding van je wordt. Als 'ie te warm wordt moet ie terug geklocked worden (nee echt? :7), maar ook als je rare dingen in je beeld krijgt zoals artifacts zou ik maar wat minder Mhz gebruiken.
Heb zelf nu GeForce2MX (166/175) op 200/200 met een 5CM CaseFan er voor (PowerOne, en nee , deze brand niet door :P)

Hoop dat je er wat aan heb :7

  • DBA907
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 14-10-2025
Sidebanding uitzetten als je dat nog niet had


  • LaborGardens
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 21:40
Ben het met SICdude eens :7
Gewoon een koelertje ervor hangen en proberen maar!!! ;)