Toon posts:

help dvd speler niet gevonden

Pagina: 1
Acties:
  • 37 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Hallo.
Ik heb een nieuw moederbord gekocht.
Alleen nu vind mijn moederbord in de bios wel de dvd brander en dvd/cd brander combo wel.
Nu ga ik naar windows en zie ik alleen maar mijn dvd brander.
Wat kan dit zijn.

  • Just_I
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 13:07

Just_I

What did you just say?

Tis misschien een stomme opmerking, maar zitten de kabels er wel goed in ???

Maar wat heb je zelf allemaal gedaan ??? Dus meer info plz ..

\o\o\o\o\o\o\o\o\o\o \o\o\o\o \o\o\o\o\o\o \o\o\o\o\o\o\o \o\o\o\o\o\o \o\o\o \o\o\o\o\o\o\o \o\o\o\o\o\o\o\o\o \o\o\o\o\o\o\o

Ten Thousand fists in the air! \o


Verwijderd

hoe staan je jumpersettings?
welke os heb je.?
moet je nog een driveletter toewijzen, (dit is alleen voor win2k en xp)

  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

Het is niet de bedoeling om bij het minste of geringste in allerijl een topic op GoT te posten, zoals je met jouw topicstart behoorlijk overkomt. We kunnen op geen enkele manier uit de topistart afleiden of je überhaupt ook maar iets hebt uitgezocht, uitgevonden, uitgeprobeerd danwel uitgesloten met betrekking tot dit probleem. Ook ontbreken de exacte hardware/software specificaties/configuratie volledig. Da's nou net niet de bedoeling hier op GoT en dat zou jou na al die slotjes en een mailtje echt wel duidelijk moeten zijn.

Maargoed, ik doe het nog één keer: lees rustig het forumgedrag gedeelte van de [faq]registratievoorwaarden[/] door om jezelf een beter beeld te verschaffen van hetgeen wij hier op GoT van de gebruikers verwachten :)

[ Voor 28% gewijzigd door BalusC op 17-05-2004 15:11 ]


Dit topic is gesloten.