CPU Hysteresis..wasda??

Pagina: 1
Acties:

  • McFreak
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 27-04 21:09

McFreak

McFraGG de gekste !!

Topicstarter
Wat betekent CPU hysteresis temp?

McFraGG de gekste !!


  • MetalStef
  • Registratie: November 1999
  • Laatst online: 23:43

MetalStef

gietijzer

Geen idee. Zoek eens in zoekmachines op 'hysteresis'

Ik heb 70 hobbies: 69 en tweaken...


Verwijderd

Da's de temperatuur waarbij je moet gaan opletten of je proc niet doorfikt. Je moet gewoon zorgen dat je niet voor langere tijd veel boven de hysteresis gaat zitten, want dar kan slecht zijn voor je cpu.

  • Dinictus208
  • Registratie: November 2000
  • Niet online

Dinictus208

Tele romeo

je kunt het interpreteren als kritiek punt.
Zorg dat je eronder blijft.

I could feel at the time There was no way of knowing Fallen leaves in the night Who can say where they're blowing As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning


  • Ortep
  • Registratie: Maart 2000
  • Niet online

Ortep

Soylent Green is People!

Een hysteresis is in het algemeen een verschil tussen in en uitschakelen. Het heeft niets te maken met de hoogte of een gevaren zone. Je kan je voostellen dat er een alarm af gaat als je temperatuur 55 C wordt. En dat daarna de PC in standby wordt gezet tot de temp gedaald is. Als dat een harde grens zou zijn dan kan je hebben dat je PC steeds aan en uit knalt als de temp tussen 54.999 en 55.001 heen en weer stuitert. Er wordt dan bewust een hysteresis aangebracht in de stijl van: Bij 55 gaat het alarm aan, maar als de temp daalt gaat het pas bij 50 uit. Dan ben je ver genoeg gedaald om het voorzichtig weer te proberen. Je koelkast heeft ook zo iets, tussen +5 en +7 graden. Anders zou die motor om de minuut aan en uit slaan.

Only two things are infinite, the universe and human stupidity, Einstein
Alleen de doden kennen het einde van de oorlog, Plato