Toon posts:

[Radeon 9600SE] problemen met spellen

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een probleem met mijn computer. Eerst dacht ik dat het misschien een cd rom probleem was, maar nu heb ik meer het gevoel dat het toch wel aan mijn grafische kaart kan liggen. Het volgende is nl het geval.

Tijdens het spelen van verschillende spelen krijg ik ineens een soort van "leegte" te zien. Om eens wat te noemen, bijv tijdens NFS6 HP2 (ja dat speel ik nog steeds ;) ). Maar dit doet zich ook voor tijdens GTA Vice City. Alsof iets niet geladen wordt. Nou is het meest rare dan dat ik er tijdens het spelen er "tegenaan" rijd ipc "erdoorheen"

Ik ben een leek op dit gebied en ik weet niet eens of het aan mijn videokaart ligt, maar misschien dat zoiets bij meerdere mensen bekend is. En misshien ook wat ik er dan aan kan doen!

Ik weet niet wat jullie verder nog nodig hebben qua gegevens, maar ik heb:

* win xp prof.
* 512 mb geheugen
* 2.6 mhz amd

Nogmaals, ik weet niet of het aan mijn videokaart ligt, maar het ligt voor mij het meest voor de hand. Als iemand andere ideeen heeft graag.

  • Ranzy
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 16-10-2023

Ranzy

Live 'till You Die

Laatste drivers al geïnstalleerd en spellen gepatched? Wat heb je zelf al ondernomen om het probleem op te lossen?

Verwijderd

Topicstarter
Zelf heb ik alle drivers opnieuw geinstalleerd. Althans, voor zover ik ze kan vinden. In ieder geval de drivers van de videokaart, directx en van mijn moederbord geupdate en de bios geflashed. Qua spellen zijn er voor zover ik weet geen patches voor diegene die ik nu speel.

Verwijderd

Ik heb wel eens gelezen dat er voor gta een patch zou moeten zijn om dat probleem op te lossen. Ik heb het nml zelf met mijn radeon 9500 pro ook.

Het zou dus gewoon een probleem combinatie spel/videokaart kunnen zijn. Voor die patch van GTA moet je wel de orginele versie hebben voor zover ik weet!!

Iig succes

  • NewbieNeo
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 11-01 20:38
heb je niet je vkaart (te ver) ge-OCed, wat zulke 'artifacts' zou kunnen verklaren?
misschien dat je GPU en/of mem te heet wordt? (ff voelen aan de heatsinks, als de vkaart geen temp sensors heeft)