Toon posts:

Gebruikerservaringen met ZipGenius/andere freeware zipper? *

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik kom er achter dat er bij mij op het werk geen (de)compresprogramma geïnstalleerd is. Privé gebruik ik WinRAR, maar die is tegenwoordig niet gratis meer. Ik ben op zoek gegaan naar een gratis 'zipper', maar daar zijn er tegenwoordig niet veel meer van te vinden. In een ouwe topic vond ik o.a. powerarchiver, maar die is ook niet gratis meer.
Na wat gegoogled te hebben kwam ik ZipGenius tegen en die beweert helemaal gratis te zijn.

Heeft iemand ervaring met ZipGenius? Ik wil graag weten of het verstandig is om het aan me chef voor te stellen. En zit er bv. geen spyware in ofzo?

  • Eusebius
  • Registratie: November 2001
  • Niet online
Momenteel werk ik ook met Zipgenius - maar ik ben er niet helemaal tevreden over. Eerst gebruikte ik de gratis versie van Powerarchiver. Deze merkte als je een Zipbestand met Setup opende. Hij (P.A.) runde de setup automatisch en verwijderde de tijdelijke bestanden.

ZipGenius werkt daarentegen 'gewoon', dwz je moet het zipbestand helemaal uitpakken voordat je er iets mee kunt. Er zit imho geen spyware in. Anders kun je natuurlijk altijd werken met TotalUninstal oid, dan haal je het programma bij ontevredenheid weer helemaal weg.

Kijk ook eens op Pricelessware.org (van alt.comp.freeware) = daar staat ergens de laatste freeware versie van Powerarchiver. Ik denk dat ik iig terugga naar PA.

[edit]
http://www.pricelessware....ES.htm#Archives:Zip-Unzip

[ Voor 8% gewijzigd door Eusebius op 10-05-2004 12:26 ]

==
hoi


Verwijderd

Topicstarter
thanx mate :*)

  • Miki
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 08:45
Deze zijn allemaal freeware, allen met hun voors en tegen:

7-zip - http://www.7-zip.org/
bzip2 - http://sources.redhat.com/bzip2/index.html
FilZip - http://www.filzip.com/
IZArc - http://www.florida.plus.com/izarc/
QuickZip - http://www.quickzip.org/
TUGZip - http://www.tugzip.com/
UltimateZIP - http://www.ultimatezip.com/
UPX - http://upx.sourceforge.net/
Zip&Go - http://www.handybits.com/zipngo.htm
Zipgenius - http://www.zipgenius.it/

Wat je allemaal wel niet met google kan doen B)

[ Voor 6% gewijzigd door Miki op 10-05-2004 13:33 ]


  • Xof
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 24-08 22:06

Xof

Je kunt winrar toch blijven evalueren? Of mag dat eigenlijk niet? :D

  • iscara
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online
Ik gebruik ook ZG en vind het wel goed werken. Wat Eusebius zegt is waar, maar dat gebruik ik toch niet zo vaak dus heb er geen last van.

ZG kan zo;n beetje alles uitpakken maar kan helaas geen rar inpakken, maar dat kan alleen winRAR voor zover ik weet (dat algoritme is gepatenteerd).

Je kan het natuurlijk aan je chef voorstellen, spybot en ad-aware vinden allebei niets in ZG.

Heb PA of andere gratis programma's nog neit geprobeerd, alleen winrar en winzip voor ZG.

  • Eusebius
  • Registratie: November 2001
  • Niet online
Waarom zou je dan niet voor PA kiezen als dit prog net zoveel kan als ZG + iets meer? PA ziet er ook iets mooier uit, een betere GUI vind ik.

==
hoi


  • iscara
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online
Kijkt naar site PA: werkt niet onder FireFox, wilt in IE meteen orbitexplorere installeren.
Maar over het programma: vind de GUI niet mooier.

En gebruik in/uitpakprogramma's echt zelden dus geen zin om meerdere uit te proberen want ZG werkt goed.

Verwijderd

Ik heb dit bij een bedrijf ooit tijdelijk opgelost door een PHP pagina te maken welke unzipped naar de eigen usershare.

Ik weet niet of het je enkel om je eigen PC gaat of om het hele netwerk. In het eerste geval zijn de genoemde tools de beste oplossing, in het onderste valt er ook veel te zeggen voor een PHP oplossing.

Je kunt dan nl. een eenvoudige, door iedereen te begrijpen, UI aanbieden. Dat is bij veel van de obscuurdere zippers wel anders..

Verwijderd

Bij ons op het werk (klein it-bedrijf) gebruiken we Zip Central. Gewoon een WinZip (classic) look & feel en werkt verder prima. Mijn baas heeft geen zin om licenties te betalen voor zoiets als WinZip en bij een bedrijf zijn crackjes e.d. natuurlijk geen optie.

Verder geen onderbouwing ofzo, was gewoon de eerste gratis "WinZip" die ik tegenkwam en werkt prima.

  • Spider.007
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Spider.007

* Tetragrammaton

ZipGenius > Gebruikerservaringen met ZipGenius/andere freeware zipper? *

[ Voor 16% gewijzigd door Spider.007 op 11-05-2004 09:53 ]

---
Prozium - The great nepenthe. Opiate of our masses. Glue of our great society. Salve and salvation, it has delivered us from pathos, from sorrow, the deepest chasms of melancholy and hate


  • Eusebius
  • Registratie: November 2001
  • Niet online
Verwijderd schreef op 11 mei 2004 @ 02:52:
Bij ons op het werk (klein it-bedrijf) gebruiken we Zip Central. Gewoon een WinZip (classic) look & feel en werkt verder prima. Mijn baas heeft geen zin om licenties te betalen voor zoiets als WinZip en bij een bedrijf zijn crackjes e.d. natuurlijk geen optie.

Verder geen onderbouwing ofzo, was gewoon de eerste gratis "WinZip" die ik tegenkwam en werkt prima.
Heeft Zip-central de ingebouwde functie om automatisch setups te starten?

Ik zie nl wel de icoon "Instal", maar waar het mij om gaat, is of het programma een setup.exe (oid) automatisch detecteert en automatisch start en de tijdelijke files na afloop weer verwijdert.

==
hoi


  • NaliXL
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 30-07 19:19
Ikzelf gebruik nu al 'n tijdje IZarc, en die vind ik eigenlijk wel erg goed werken. Veel ondersteunde formaten, en werkt naar behoren bij mij.

Genoeg is meer dan veel, en tart den overvloed


  • Zpottr
  • Registratie: Mei 2000
  • Niet online

Zpottr

Henk

iscara schreef op 10 mei 2004 @ 21:13:
Kijkt naar site PA: werkt niet onder FireFox, wilt in IE meteen orbitexplorere installeren.
Maar over het programma: vind de GUI niet mooier.
Hmm, en van die site ga jij binaries runnen :)
Oh, en on-topic: 7-zip werkt gewoon prima hier.

Zoef

Pagina: 1