Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

Aerogate2

Pagina: 1
Acties:
  • 38 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
'k heb 'n vraagje over de aerogate2:

Die potmeter kun je toch niet 'doordraaien' zodat-ie niemeer werkt he of kan-ie gewoon heelveel rondjes ronddraaien zonder dat er iets mis mee gaat?

  • Emmeau
  • Registratie: Mei 2003
  • Niet online

Emmeau

All your UNIX are belong to us

de draaiknop kan je tot in lengte van dagen door blijven draaien.

Ook wel logisch, anders zou hij bij switchen naar een ander device automagisch in de bijbehorende stand moeten springen.

If you choose to criticise you choose your enemies


Verwijderd

Topicstarter
ok, bedankt :)

wou 'k ff weten omdat 'k die nu in m'n kast heb hangen maar hij reageert niet helemaal perfect op 't moment :'(

Verwijderd

Topicstarter
waar zou dat aan kunnen liggen? 'k draai aan de knop maar de snelheid van de ventilator gaat niet omhoog :? (de fanspeed had 'k heel laag gezet)

Verwijderd

druk een paar x goed op de knop van de fan die je van snelheid wil laten veranderen, mijn ervaring is dat die knoppen soms erg moeilijk reageren.

Verwijderd

Topicstarter
bedankt voor de tip :*) .

't probleem heb 'k net opgelost: rebooten :) ( :'( was al bang dat-ie kapot was issie gelukkig niet :*) )

  • pyro83
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 19-11 22:51
Voor de aerogate 2 bestaat toch al een (groot) topic in overige hardware? :?

[rml][ FanControl] CoolerMaster AeroGate II[/rml]

Verwijderd

Topicstarter
oooopsj srry, nie gezien :'(

ja, soms ben 'k net een }:O ;)

Verwijderd

Topicstarter
btw, alles werkt perfect nu :9~

  • AcouSE
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 26-11 14:31

AcouSE

Swedish Chef

Mooi :)

En de volgende keer in het grote topic he? ;)
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.