Toon posts:

Ik heb de regels gelezen, lees nu dit topic aub

Pagina: 1
Acties:
  • 47 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
NB: Deze staat ook al bij lieve adjes, maar ik wil dat deze moderator dit ook leest, daarom:

Hallo GOT,

Ik vind het nu wel een beetje te gek worden...

Jullie noemen jezelf dan wel professioneel, maar wat heb je aan 'proffesionele' mensen als die nergens op reageren, en er een topic niet eens op slot gaat, maar meteen ervan af geknikkerd word. Ik had op die post van mij namelijk nogal lang zitte te type, om het zo goed mogelijk uit te kunne legge, en dan word ie gewoon gedelete ?!

--> Netwerk troubleshooting

Dus ik dacht, ik contact de moderator, maar ja, wat heb je aan een moderator die niet reageert ?? Staat in jullie eigen regels. Ja die heb ik gelezen, ik heb namelijk geen uitroeptekens in mijn naam, er zijn dus (hoop ik) nog geen redenen om mijn post te deleten 8) .

Ik heb niks tegen dit forum ofsow, maar ik vind het wel harstikke irritant dat het hier volzit met mensen (die soms alleen een 1 of andere Microsoft Word en Visual Basic les hebben gevolgt 8)7 ) die denken dat ze het allemaal beter weten. We zijn hier om elkaar te helpen, en als iemand niet eens google begrijpt, moet je hem daar ook mee helpen dacht ik zo (al kan ik me dat niet voorstellen).

Dus nu vraag ik aan jullie, wat heb je er aan, als je ellelang op een topic zit te schrijven, om het zo goed mogelijk uit te leggen wat je allemaal al geprobeert hebt, en of andere mensen misschien een oplossing weten, en het er gewoon afgegooid wordt ? En ik wil graag een antwoord, en daarmee bedoel ik niet (eindelijk) een mailtje met een reactie, of een slot, maar een reactie, waarin een antwoord word gegeven op mijn vraag! En voor de duidelijkheid, dit was mijn vraag:
Wat heb je er aan, als je ellelang op een topic zit te schrijven, om het zo goed mogelijk uit te leggen wat je allemaal al geprobeert hebt, en of andere mensen misschien een oplossing weten, en het er gewoon afgegooid wordt ?
Ik hoop dat ik een antwoord krijg, en een ding heb ik al geleerd:

bewaar je posts op je hd...

  • HunterPro
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online
Je hoeft niet te dubbelposten. ([LA] Kheb de regels gelezen, dus lees nu deze topic aub)

  • LifeTecH
  • Registratie: April 2004
  • Niet online
Waarom in NT :? Ik neem aan dat de mod van NT ook wel lieve Adjes leest.

[ Voor 3% gewijzigd door LifeTecH op 05-05-2004 14:11 ]


Verwijderd

Topicstarter
Lees de tekst goed, staat bovenaan, en er staat nergens in de regels dat dit niet mag, of ik moet zelf een leesfout hebben gemaakt B)

  • Steve
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 03-04 06:25

Steve

Krokodil \o/

Verwijderd schreef op 05 mei 2004 @ 14:10:
Lees de tekst goed, staat bovenaan, en er staat nergens in de regels dat dit niet mag, of ik moet zelf een leesfout hebben gemaakt B)
Tuurlijk staat het in de regels dat je topics niet in het wild moet openen, het heeft zelfs een naam: crossposting. Als je zo opdringerig gaat beginnen denk ik niet dat veel mensen zich de moeite gaan nemen om serieus te reageren op je post.

Als je nu even concreet zou zeggen wat het probleem is, zouden we al een stuk verder zijn.

[ Voor 10% gewijzigd door Steve op 05-05-2004 14:13 ]


Verwijderd

Topicstarter
Helaas, dat doen ze dus wel....

En ik begin niet in het wilde weg wat te posten..

  • LifeTecH
  • Registratie: April 2004
  • Niet online
Lees mijn post is goed ;)

  • Remy
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 11-04 17:48

Remy

I usually get 100% accuracy

veulnet: dubbel openen helpt niet echt, deze gaat dus dicht.

LA: Kheb de regels gelezen, dus lees nu deze topic aub/

LinkedIn
Instagram

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.