Toon posts:

Compaq Proliant 1600 Fedora Linux

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
We hebben hier een compaq proliant 1600 "over" en daar wil ik graag Fedora op draaien. De installatie gaat goed en alles wordt door de install herkend.
Na de installatie boot de server gewoon en doet de muis het. Op het moment dat x geladen wordt, loopt de muis "vast"en is er geen beweging in te krijgen. Het is een ps/2 model die gewoon bij de server zat (generic wheel mouse/ps2). Heb de gpm service als opstart service uitgezet, maar dat mocht ook niet baten. Heeft iemand enig idee waar het aan ligt ?

  • Jesse
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 10-02 21:06
Je X-config? Hoe bestaat het dat je muis werkt zonder X (Voordat X geladen is)? Of heb ik wat gemist?

[ Voor 35% gewijzigd door Jesse op 29-04-2004 10:19 ]


Verwijderd

Jesse schreef op 29 april 2004 @ 10:17:
Je X-config? Hoe bestaat het dat je muis werkt zonder X (Voordat X geladen is)? Of heb ik wat gemist?
gpm misschien (console mouse service)? Er zit waarschijnlijk een probleem in je X-config, kijk eens welke mouse-device die gebruikt, en kijk je logfiles van X eens na, daar staat vast wel ergens een melding over een muisbeest :P