Toon posts:

MSI K8T Neo & AMD 64 3200+ wilt niet booten

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Het D-led geeft vier maal een rode led, wat volgens de manual op een faulty processor zou duiden, maar ik heb op i-net gezien dat het uiteindelijk gaat om een geheugen-probleem (voornamelijk met meerdere modules, zoals ook hier in de search bij andere A64 mobo's).

Nu wil het dat ik 3 x MDT 512 MB 400 mhz heb en die ook in eerste instantie met z'n drieen probeerde, maar ook alle drie los geprobeerd in (twee verschillende slots), geeft nog steeds hetzelfde zwarte scherm en de 4 leds.

Zou het dan toch de proc zijn of zie ik een mogelijkheid over het hoofd?

Verwijderd

wat ook werkt, is even het mobo resetten. met jumper.
zo niet, dan even de koeler verwijderen, proc. verwijderen...proc. er weer in doen...aandrukken en tegelijk het schijfje naar beneden doen.
doet het bij altijd goed.
succes.

Verwijderd

4 rode lampjes betekend volgens mijn MSI handleiding dat:
System Power on

- The D-Led will hang here if the processor is damaged or not installed properly

Verwijderd

Topicstarter
> Mobo resetten met jumper

Dat zou ik nog kunnen proberen.

> zo niet, dan even de koeler verwijderen, proc. verwijderen...proc. er weer in doen...aandrukken en tegelijk het schijfje naar beneden doen <

Ik heb idd al wel de koeler en proc verwijderd en opnieuw aangebracht. Niet extra aangedrukt, maar kan me moeilijk voorstellen dat dat niet goed is gegaan.
4 rode lampjes betekend volgens mijn MSI handleiding dat:
System Power on

- The D-Led will hang here if the processor is damaged or not installed properly
Dat heb ik idd gezien, maar van http://www.houseofhelp.com/v3/showthread.php?t=23399 heb ik gezien dat dat niet zo hoeft te zijn. Ook ben ik in de GoT-search veel zwarte schermen tegengekomen icm geheugenproblemen.

Verwijderd

Topicstarter
Jumper nog gereset ; geen resultaat

Geheugen eruit, videokaart eruit, hd eruit, cd eruit ; geen resultaat (nog steeds 4 leds).

Verwijderd

Topicstarter
Niet extra aangedrukt, maar kan me moeilijk voorstellen dat dat niet goed is gegaan.
Ook nog geprobeerd. Weer geen resultaat.

Verwijderd

Topicstarter
Gevonden!

Beetje dom.. er blijkt dus ook nog een voedingssnoer speciaal voor de cpu te zijn op het mobo. Van videokaarten wist ik het bestaan maar niet van cpu's.

Ik kwam het overigens tegen op het msi-forum "the psu must have a 20 pin connector and a 4 Pin( Square) Connector, and there is Only 1, Called the+12V 4 Pin Processor Connector", en bij 'processor connector' ging er een belletje rinkelen.
Pagina: 1