Toon posts:

Lag in WiFi verbinding op 1 client *

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Ik heb deze opstelling:
3Com Broadband Router waarbij de Xs4All Fast connectie binnen komt (staat beneden), hierop is een 3Com AP/Bridge aangesloten waarna het verder wordt verdeeld doormiddel van een 10/100mbps switch van Sitecom.
(De AP vangt dus het wireless signaal van de Router op en verdeeld deze over een bekabeld netwerk)

Op zich werkt dit prima, maar bij het internetten zit ik met een erg vaag probleem. Bij downloads van websites vinden er een soort "pauzes" plaats. Dus, een paar MB lang download hij probleemloos, dan staat hij een paar sec stil, vervolgens gaat hij gewoon weer op de normale snelheid verder waarna er weer een soor pauze is.
Het rare is dat de verbinding er dan wel nog gewoon is, want op de computer ernaast loopt UT2004 gewoon lag free met een ping van 20 door. Aan het signaal kan het dus niet liggen.

De Router maakt gebruik van 128bit encryptie en filtert op MAC adres.

Iemand enig idee wat de oorzaak kan zijn? _/-\o_

Roffy

( De laptop die direct draadloos in verbinding staat met de router heeft hier geen last van. )

[ Voor 6% gewijzigd door Verwijderd op 26-04-2004 19:49 ]


  • Koffie
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 15:38

Koffie

Koffiebierbrouwer

Braaimeneer

Als je die lag op je PC hebt, hoe is dan de signal strenth op die PC :?

Titel edit overigens

Tijd voor een nieuwe sig..


Verwijderd

ik weet dat er firmware updates van 3com zijn voor een aantal wifi producten die wegvallende verbindingen moeten verhelpen.
Ik heb zelf een 3crwe454g72 ap van 3com en na de update blijft de verbinding met m'n notebook netjes in de lucht.

suc6

Verwijderd

Topicstarter
Lag is er op alle clients die via de bridge verbonden zijn. Signaal sterkte kan ik niet zien omdat ze met kabels aangesloten zijn op de AP.

Er is maar lag op 1 poort (80 vermoed ik), je kan op 1 PC een "pauze" krijgen in je download, maar onder die pauze lopen online games en downloads via Kazaa op de zelfde PC gewoon door.

Dit gebeurt bij elke download van alle websites.

[ Voor 3% gewijzigd door Verwijderd op 26-04-2004 22:14 ]