Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

[Ervaringen] Antec plusview 1000 AMG

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik ben van plan de Antec plusview 1000 AMG aan te schaffen ter vervangen van mijn Sweex Xenon XB, ik heb er een aantal vragen over:

1. kan mijn radiator onder mijn harde schijf waar je een 80 mm fannetje kan plaatsen? een beetje dremelen/zagen vind ik niet erg.
2. is het een Bigtower of miditower?

Mijn pc specs zijn te vinden op:http://specs.tweak.to/6606


Greetz

[ Voor 7% gewijzigd door Verwijderd op 24-04-2004 14:43 . Reden: foute link erin ]


  • SI4live
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 12-09-2024
http://www.ausmodders.com...q=showcontent&id=9&page=3

http://www.pcabusers.com/reviews/plusview1000/p2.html

Het is een Bigtower, en die plaatsjes laten zien dat je er wel een raditor in kan doen, moet je wel modde volgens mij...

[ Voor 8% gewijzigd door SI4live op 24-04-2004 15:06 ]

http://www.swfemedia.com


  • pyro83
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 19-11 22:51
Wat heb je zelf al gevonden? Heb je de search of google al gebruikt?
Een search in google op 'Antec plusview 1000 AMG review' levert mij al de volgende reviews op op de eerste pagina:

http://www.tweaktown.com/....php?dType=review&dId=419
http://www.monkeyreview.com/reviews/review.php?num=214
http://www.dvhardware.net/review27_antecpv1000amg.html
http://www.dark-tweaker.com/antec-plusview1000.htm
http://www.tweaknews.net/reviews/antecplus1000amg/

Hierzo zijn de specs van de kast te vinden, die je zelf ook makkelijk had kunnen vinden:

http://www.antec-inc.com/...nclosure.php?ProdID=90510

Voortaan iets beters zoeken voordat je een topic opend ;) .

Verwijderd

Ik heb deze kast en een radiator is opzich best goed te plaatsen na het nodige modwerk. Als je beide hd rekjes eruit haalt dan heb je een ruimte van iets meer dan 30cm om je radiator te plaatsen. Het enige probleem is dan dat je je hardeschijf in een cd-rom bay moet plaatsen.
En het is niet helemaal waar dat dit een bigtower is, het is een supertower, dat ligt tussen midi en big tower in.

Verwijderd

Verwijderd in "Thermaltake Aquarius II Cooling Deeltje ..."

ik heb er 2 kleine rads ingezet op de plaats van de 2 80mm fan's op de achterzijde. Prima kast alles is netjes afgewerkt alleen is de case vrij zwaar.

  • Speedfight
  • Registratie: Januari 2003
  • Niet online
Ik had eerst ook die sweex kast... dat ding is echt super brak, ontiegelijk slap enz.
Nu heb ik ook de 1000AMG en die is gewoon zoveel ruimer, steviger, makkelijker in gebruik, robuuster, en minder snel krassen! Hij weegt niet voor niets 15kg >:)
Ik kan hem dus alleen maar aanraden ;)

Hij zit btw tussen midi en big tower in, en over die radiator durf ik niets te zeggen...

[ Voor 15% gewijzigd door Speedfight op 24-04-2004 15:19 ]

Vaillant aroTHERM plus VWL55/6, Zehnder WHR 930 WTW, Itho Daalderop douche-WTW, SolarEdge SE6K 6610Wp, SE3000H 3160Wp, Kia EV6 GT-line RWD


Verwijderd

Topicstarter
Ik leg mijn hd gewoon in een oude cd-rom speler behuizing(de inhoud haal ik eruit) en die maak ik in een 5.25 inch bay :)

Overigens had ik al n hoop reviews doorgelezen hoor ;)

[ Voor 20% gewijzigd door Verwijderd op 24-04-2004 15:27 ]


  • NoepZor
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 26-11 10:06
gauw ff een topic maken he wijsneus nadat ik je op die kast had gewezen ;)

Maar ik hoor hier alleen positieve ervaringen dus ik ga em nu zeker weten halen als ik geld heb (tsja tweaken zonder geld is nix :( )

De wijzen komen uit het Oosten!


  • Ralph Smeets
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 25-11 10:03

Ralph Smeets

sinds 10-7-2009

Het is een miditower, maar dan wel eentje die iets groter is dan een normale miditower. Ik ben er zelf ontzettend tevreden over. Een zee van ruimte om in te werken. Wat betreft waterkoeling, dat komt er bij mij waarschijnlijk nog voor de zomer in, op dezelfde manier zoals dat ook in een Koolance kast zit, dus de radiator bovenin. Onderin moet je zonder problemen een 80mm-radiator kwijt kunnen, of een 120-160mm radiator als je de harde schijf houder eruit haalt, inclusief de steunpunten, iets dat al vaker is gedaan met succes.


Mestreechs volksleed:
Jao diech höbs us aon 't hart gelege, Mestreech door alle ieuwe heer
Veer bleve diech altied genege, En deilde dreufheid en plezeer....etc.


  • Underground75
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 20-11 07:58
Ik heb een 1080AMG, dezelfde kast alleen dan met een 430Watt voeding en zonder window. Ik heb hem nu bijna twee jaar en ik ben er zeer te vreden over, zo tevreden dat ik er nog een ga aanschaffen die als server gaat dienen. De kast is ruim, er kan eventueel een extended ATX mobo in en er zijn genoeg spare parts voor te krijgen via de Antec site. Je rad zou je onder de drive bay kwijt kunnen, mits deze niet te groot is, anders moet je de onderste uitneembare HDD rack verwijderen.

Verwijderd

Topicstarter
Ik had overigens zelf ook al behoefte aan n nieuwe case..deze is brak.

Mjah...eerst ff Kingston HyperX kopen en daarna ff werken voor deze case >:)

[ Voor 38% gewijzigd door Verwijderd op 24-04-2004 15:33 ]


  • Gizmoke
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 20-11 19:38
SI4live schreef op 24 april 2004 @ 15:05:
http://www.ausmodders.com...q=showcontent&id=9&page=3

http://www.pcabusers.com/reviews/plusview1000/p2.html

Het is een Bigtower, en die plaatsjes laten zien dat je er wel een raditor in kan doen, moet je wel modde volgens mij...
De antec plusview 1000 AMG is geen bigtower. Het is een midi-tower.
De big tower is wel ietsiepietsie veel groter. Je kan dit zien bij de voeding, er is geen plaats boven (slechts enkele centimeters). Bij een big tower kan je er nog een volledige fan of waterreservoir hangen.

De Antec is gewoon een rip-off van de chieftec dragon midi zoals er zovelen zijn. Maar neemt niet weg dat dit een slechte kast is. Integendeel. Vind enkel de vorm/strepen in het venster niet mooi.

  • SyS_ErroR
  • Registratie: Juni 2002
  • Nu online
Gizmoke schreef op 24 april 2004 @ 18:28:
[...]


De antec plusview 1000 AMG is geen bigtower. Het is een midi-tower.
De big tower is wel ietsiepietsie veel groter. Je kan dit zien bij de voeding, er is geen plaats boven (slechts enkele centimeters). Bij een big tower kan je er nog een volledige fan of waterreservoir hangen.

De Antec is gewoon een rip-off van de chieftec dragon midi zoals er zovelen zijn. Maar neemt niet weg dat dit een slechte kast is. Integendeel. Vind enkel de vorm/strepen in het venster niet mooi.
uhhh... Antec, Chieftech, en Xaser hebben ongeveer hetzelfde ontwerp met allemaal hun eigen draai eraan.. Het orginele ontwerp is van Antec, en die hebben een licentie aan Xaser & Chieftech gegeven. Het is dus geen rip-off :P..

  • Vandread
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 26-11 17:05
SyS_ErroR schreef op 25 april 2004 @ 13:58:
uhhh... Antec, Chieftech, en Xaser hebben ongeveer hetzelfde ontwerp met allemaal hun eigen draai eraan.. Het orginele ontwerp is van Antec, en die hebben een licentie aan Xaser & Chieftech gegeven. Het is dus geen rip-off :P..
orgineel is niet van antec ;) is van chieftec
en daarboven zit weer een bedrijf waarvan ik de naam ff kwijt ben...
tis gewoon slim allemaal, handel noemen ze dat (8>

  • Hazuki
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 27-11-2024

Hazuki

On my Suzuki

Chemning dus ;)

Ik heb deze kast ook, en mijn black ice pro past prima onderin aan de voorkant nadat ik een HD rekje eruit gesloopt had. De groeven aan de buitenkant laten echter vrijwel geen lucht door, daar moet je wel rekening mee houden.

[ Voor 92% gewijzigd door Hazuki op 25-04-2004 16:23 ]

Koekie?


Verwijderd

Topicstarter
dan dremel ik er wat gaatjes in >:)
Pagina: 1