Toon posts:

Lens/filter pakketten op Ebay

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Waarschijnlijk komt morgen mijn Minolta Dimage Z1 binnen en ik verheug me er nu al erg op om er mee aan de slag te gaan. En dan wil ik met name foto's van mijn nu 1 week oude dochtertje en natuurmacro's gaan maken.

Nu wil ik er natuurlijk eerst gewoon eens mee aan de slag gaan, maar ik verwacht dat ik op den duur toch wel wat uitbreidingen op de camera wil maken. Nu zijn lenzen en filters over het algemeen geen goedkope zaken, maar nu valt mijn oog de laatste dagen al een paar keer op allerlei (amerikaanse) aanbiedingen op ebay.
Complete pakketten met tele-/macrolens, verschillende filters, statieven en tassen voor maar zo'n 100 euro.
Is dit wat of valt de kwaliteit van dit soort lenzen zwaar tegen? Aan die indruk kan ik mijzelf namelijk niet ontrekken, maar misschien zijn er mensen met ervaring hiermee.

En met deze vraag schiet mij nog wat te binnen: klopt het dat 2300 mAh langer meegaan dan 1800 mAh? En kan een camera (en natuurlijk met name mijn Z1) met alle verschillende NimH batterijen overweg, of heeft een camera wat dat betreft wel een bepaald domein (om het zo maar even te noemen) waarbinnen de batterijen moeten vallen?

  • B-lennium
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 20-01 14:55

B-lennium

Volvo 164 1975!

het lijkt mij dat het totaal paket van 100 euro , niet veel soeps is... een 'geweldige goede' auto vind je ook niet voor een paar tientjes...
een accu/batterij van 2300 mah gaat inderdaat langer mee als een 1800. het betekend dat de gebruiker 1 uur lang 2300 mah kan gebruiken. en een camera maakt het niet uit hoe groot de accu is . hoe groter hoe beter.. O+

[ Voor 3% gewijzigd door B-lennium op 19-04-2004 21:42 ]

De snelheid van het geheel word bepaald door de langzaamste schakel


  • koraks
  • Registratie: Oktober 2003
  • Niet online
klopt het dat 2300 mAh langer meegaan dan 1800 mAh?
Jep, zoals b-lennium al uitlegde kun je uit een 2300mAh accu één uur lang 2,3A (ofwel 2300mA) trekken. Uit een 1800mAh accu haal je maar 1,8A gedurende een heel uur, dus 'zit' er in de 2300mAh accu gewoon meer energie.

Zo'n lenzenpakket van € 100 lijkt me niet erg fantastisch, al kan het zo zijn dat er voor dat geld een statief en tas bij zitten die los aangeschaft meer kosten. In dat geval is het nog wel een aardig idee; krijg je er gewoon een (brakke) lens gratis bij :+
Als je echt met lenzen wil gaan wisselen had je toch een (d)SLR moeten nemen, maar ik ga je nu natuurlijk niet meer ompraten :)