[Autoradio aansluiten] Kenwood Geen ISO Connectors.

Pagina: 1
Acties:
  • 106 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SjaakTrekhaak
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 19-05 16:23
Ik heb wel eens vaker Auto radio`s ingebouwd maar altijd met iso connectors en dat is natuurlijk heel simpel.

Nu ben ik bezig een radio in de auto van mij zus te bouwen. maar nou kom ik er ff niet meer uit.

De speakers begrijp ik Links voor zijn twee groene, Rechts voor twee grijzen.

Maar nu heb ik van de auto nog twee aders namelijk een rode en een zwarte. De zwarte zal waarschijnlijk de aarde zijn dus die heb ik op de zwarte van de radio aangesloten. OP de oude philpis radio zit een stikker en daar staat op dat de bruine van de radio een aarde is. en die zat op de zwarte van de auto dus daarom heb ik de zwarte van de nieuwe kenwood op de zwarte van de auto aangesloten.

Alleen de rode kan ik aansluiten op de rode van de nieuwe radio maar dan doet de radio het niet. Er zat een Philps radio in, Daar gingen Rood-gele en de rode samen naar de rode van de auto. Maar op de nieuwe kenwood radio zit geen rood-gele maar wel gewoon een gele.

Iemand enig idee of ik nu de rode en de gele samen op de rode van de auto zal moeten aansluiten?

De oude radio werkte onafhankelijk van het contactslot dat mag gewoon zo blijven


Even een Overzichtje:

Oude Philips-->Auto
Bruin--->zwart
Rood+Rood Geel-->Rood

Nieuwe Kenwood-Auto
Zwart --> Zwart
Rood --> Rood
Geel-->(misschien ook de rode?)

[ Voor 21% gewijzigd door SjaakTrekhaak op 17-04-2004 14:01 ]

[url=http://specs.tweak.to/[/url] / Specs 2 \ 24 uren in een dag, 24 bierflesjes in een krat........ Toeval?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • macmouse
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 26-01 22:03
SjaakTrekhaak schreef op 17 april 2004 @ 13:53:
Oude Philips-->Auto
Bruin--->zwart
Rood+Rood Geel-->Rood

Nieuwe Kenwood-Auto
Zwart --> Zwart
Rood --> Rood
Geel-->(misschien ook de rode?)
ik denk (maar weet niet zeker) dat geel de constante plus is, en rood de geschakelde, dus als je het contact omdraaid dat er dan spanning op de rode draad zit, dit zou je natuurlijk even kunnen meten.

Dit zou dus betekenen dat je de rode en gele bij elkaar kunt doen en dan zou de radio het moeten doen (dan doet hij het dus ook als het contact uit staat)

[ Voor 50% gewijzigd door macmouse op 17-04-2004 15:15 . Reden: tekst gedelete ]