Is het mogelijk om met de muissoftware van de mx700 bijvoorbeeld in windows de knoppen andere funties te laten hebben als in de games? Ik wil bijvoorbeeld bij Mohaa muisknop 8 een functie hebben van een bind, maar in windows moet ik hem dan de functie van die letter geven. Dat wil ik eigenlijk niet, maar ik wil de normale functies van de knoppen op die muis in windows hebben.
raar maar waar: als je mouseware uninstalled, en dan vervolgens wel de logitech driver gebruikt, maar niet de software (mouseware), werken alle knoppen ingame. je kan dan ingame gewoon alle knoppen binden, en in windows zijn de knoppen gewoon standaard.
tenminste, bij CS werkt het zo, met mohaa nooit geprobeerd maar ga ervanuit dat het hetzelfde werkt.
tenminste, bij CS werkt het zo, met mohaa nooit geprobeerd maar ga ervanuit dat het hetzelfde werkt.
[ Voor 33% gewijzigd door HyperioN op 15-04-2004 15:49 ]
helaas werkt dat niet met die logitech software, heb het al zo vaak geprobeert.. heb ook al in het register lopen zoeken , maar daar kan ik niks vinden wat ik begrijp om te veranderen