Soundblaster PCI128 en 4 boxen

Pagina: 1
Acties:

  • Sheik
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 21-11-2024
Sinds kort heb de creative boxenset gekocht, dat uit 4 boxen en een subwoofer bestaat. De PCI128 ondersteunt 4 boxen, maar vreemd genoeg doet hij dat alleen in games. Wanneer ik een CD, mp3, wav- of midifile afspeel worden er maar 2 boxen gebruik. Dit kan ik verhelpen door een stekkertje uit de geluidskaart te trekken, maar dan heb ik geen surround geluid in games. Weet iemand hoe toch de 4 boxen worden gebruikt en zowel games als muziek.

Alvast bedankt

  • Zer0
  • Registratie: September 1999
  • Niet online

Zer0

Destroy 2000 Years Of Culture

Heb je al geprobeerd Winamp of directx output te zetten

maybe we sit down and talk about the revolution and stuff
but it doesn't work like that
you can't turn back now there's no way back
you feel the power to destroy your enemy..


  • Piet Marisael
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 15-05-2023
Ik heb ook zo'n kaart.
Je moet wel in je achterhoofd houden als de muziek of geluidsdrager geen surround is dan kan je het ook nooit verwachten dat het met zo'n kaart wel ineens is.
Kijk eens al je instellingen na, heb je ook de rest van de software op die CD ge-installeerd? :7

Verwijderd

Het is een algemeen bekend probleem... ik heb het ook, en heb alles juist geinstalleerd..

mij hebben ze aangeraden om Live! drivers te draaien maar ik denk niet dat dit echt helpt... mischien iemand ervaringen?