Toon posts:

[VB] Onbekend database formaat

Pagina: 1
Acties:
  • 41 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Heren, (en dames)

Ik ben bezig om voor het programma DJ2000 een aanvulling te schrijven die de libary voor dit programma zelf opbouwt, dit omdat deze functie in DJ2000 niet voldoet aan mijn eisen (en instabiel is bij veel mp3s)

Nu is er een bestand waarin de libary wordt opgeslagen maar daar kom ik ff niet uit. Dit is de inhoud van het bestand met daarin twee mp3s, geopend door notepad:

code:
1
      bartpe-wesm.mp3           7      wesmbartpe demo.mp3              Llama Whippin' IntroNullsoftJuman SucksdemoUnknown


Als ik dit bestand in Ultraedit open begint die met hex. te smijten:

Afbeeldingslocatie: http://server7.drakenet.org/~grumpie/source.bmp

weg
Nu kan ik wel in VB een bestand genereren etc. alleen ik weet niet wat het formaat is van dit bestand.

Ik hoop dat er iemand is die hier meer van weet.

Ps. sorry voor het slopen van de layout maar anders klopt het bestand niet meer (enters enzo)

edit: ff een bmp van het tweede plaatje gemaakt, dan wordt het plaatje wat duidelijker (pokke paint)

[ Voor 11% gewijzigd door whoami op 08-04-2004 11:55 ]


  • whoami
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 23:32
Tja, neem eens contact op met de makers van dat programma. Als hetgeen jij wilt doen toegelaten is, zullen zij je er meer kunnen over vertellen dan mensen hier.

https://fgheysels.github.io/


Dit topic is gesloten.