Toon posts:

Auto resize met dreamweaver

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Gegroet beste internetexperts en graficus,

Jongens ik zit met een probleem,

Ik maak met dreamweaver wel eens een site, maar nu loop ik telkens tegen de lamp als het gaat om resoluties. Ik beken, ik ben meer ontwerper dan webdesigner;

Het gaat om het volgende:

Als ik dus een site ontwerp in html in dreamweaver, blijkt hij bij een andere computer niet strak te worden weer gegeven. Hij wordt bv bij een grotere resolutie opgevuld met een extra copy van de achtergrond. Dus je weet dan niet wat je ziet. Ik geloof dat dit een veel voorkomend probleem is bij leken. Ook de kopij doet niet wat ik wil.


Ik heb al een zoektocht gedaan. Daar werd ik eerlijk gezegd niet veel wijzer van. Heeft iemand voor mij de sleutel om voor altijd af te rekenen met dit probleem.

Ik geloof dat dit maar een kleinigheidje is, de instelling denk ik van dreamweaver zelf.

Jongens(en cyber meskes), ik wil jullie alvast bedanken voor jullie hulp. _/-\o_

Met vriendelijke groetjes

Gerrit

Verwijderd

De meesten onder ons zullen zeggen: gebruik notepad; goedkoop en betrouwbaar. Die repeating achtergrond kan je instellen met CSS.

code:
1
body {background-image: url(achtergrond.jpg); background-repeat: no-repeat;}