Verwijderd

Topicstarter
Verborgen berichten in nummers. Er zijn een hele boel van. Ik was aan het surfen en kwam deze site tegen. http://www.reversespeech.com/music.shtml Deze site gaat over Reverse Speech. De berichten die je krijgt als je een nummer om gedraait laat horen.

Ik had al meer van deze dingen gehoort omdat ik een aantal jaren geleden een bandje had gehad van een maat van me. Dat was een radio uitzending waarin dit fenomeen werd uitgelegt. Gevaren van de popmuziek. Het opvallende vond ik dat het White Album van The Beatles nog al vol stond met dit soort boodschappen.

Teksten van Hitler en Satan waren er dan ook vol op te vinden. Bijvoorbeeld : [/i]Turn me on Death man[/i], wat zo veel betekend als neem bezit van mij geest dode man.

Er zijn een hoop van deze berichten. Goede komische tot echte oproeping tot het geloven en eren van Satan.

Easter Eggs zijn ook een soort van dat berichten. Bekijken de onderstaande site's maar eens.

Site's :
http://www.reversespeech.com/music.shtml en http://www.eeggs.com/


  • schizofreen
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 27-01 20:43

schizofreen

ik & jij

jammer dat het allemaal RealAudio files zijn die ik kan spelen :r

laat ik nou toevallig toch een stift bij me hebben! - specs