Toon posts:

[WinXP] Lsass.exe geeft fout, shutdown

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hey,

Ik heb een Pentium 4 2,66 Ghz met Windows XP Home Edition. Sinds een tijdje heb ik een probleem wanneer ik spellen speel (in dit geval Championship Manager 2003-2004 en Pro Evolution Soccer 3): na een tijdje valt mijn laptop gewoon uit en als ik dan wil herstarten krijg ik bij het openen van windows de error 'lsass.exe - de aangevraagde bewerking kan niet uitgevoerd worden'. Meteen hierna valt mijn laptop opnieuw uit.

Na enkele keren lukt het dan toch weer om mijn laptop op te starten, maar weet iemand hoe dit probleem op te lossen?

Heb Windows al opnieuw geïnstalleerd, maar lukt niet. :(

Verwijderd

Waarschijnlijk is een van je registry files corrupt. Kijk hier eens... alleen heb ik van sommige mensen die deze manier gebruiken om te recoveren wel mooi al hun gebruikers accounts en settings kwijt zijn, maar het is het beste wat ik tot nu toe heb gevonden.

Verwijderd

Probeer eens bij je systeemprocessen in taakbeheer te kijken of daar naast lsass.exe ook isass.exe voorkomt, want dat is nl een trojan.