Toon posts:

[Win2k3] I/O error na Alcohol

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo mensen, het volgende

Ik heb 2 HD's een DVD-Rom en een brander. De hd's bij elkaar op en de Brander en de DVD speler ook, Alles werkte goed totdat : ik Alcohol 120% ging installeren.

Tijdens het gebruik van Alcohol was er niks aan de hand, maar toen ik mijn gewone brander wou gebruiker kon ik deze niet meer benaderen. Ik kreeg de volgende melding in de event viewer :

Event Type: Error
Event Source: Cdrom
Event Category: None
Event ID: 11
Date: 4/2/2004
Time: 2:58:35 PM
User: N/A
Computer: CC1233456-abc ;)
Description:
The driver detected a controller error on \Device\CdRom0.

En de volgende melding als ik de brander wou benaderen: Cannot perform request because of an I/O Device error.

Wat ik heb ik vervolgens gedaan :

Ik heb de beide spelers losgekoppelt en allebei op aparte IDE kabel gedaan:
Zelfde probleem.

Ik heb de Via controllers geuninstalleerd en weer opnieuw geinstalleerd.

Ik heb de Jumper instellingen gewijzigd

Ik heb zelfs format C :'( gedaan maar nog steeds hetzelfde probleem, het ligt niet aan de CD-rom speler want die draait in een andere pc wel gewoon. Ook de DVD speler is gewoon in orde.

Nu heb ik al gelezen dat ik xmasscsi uit het register moet verwijderen en ook uit Windows/System32. Ook dit heb ik gedaan, zonder resultaat.

Als ik het register scan op xmassci dan vindt ie heel wat. Moet ik alles verwijderen ( ik heb geen ssci o.i.d .)? heeft iemand een idee wat het kan zijn? ik ben door mijn ideen heen.

Verwijderd

Die Xmasscsi is de virtuele DVD-drive die alcohol aanmaakt om de gemaakt images te kunnen mounten. Zeg maar Alcohol's versie van Deamon tools.

Normaliter zou met verwijderen van Alcohol 120% dus ook die virtuele drive gedeinstalleerd worden.

tik eens in een command prompt

code:
1
set devmgr_ show_nonpresent_devices=1


of zet dat in je environment variables, en kijk vervolgens eens in de device manager, met de optie "show hidden devices". Zie je dan toevallig die xmasscsi in 't grijs er tussen staan? Zo ja, doe dan eens uninstall.

Mocht dat allemaal niet baten, dan zou ik toch Alcohol opnieuw installeren en er dan weer vanaf gooien. Hij neemt dan die drive meteen mee.

[ Voor 4% gewijzigd door Verwijderd op 02-04-2004 21:02 . Reden: "command prompt" vergeten :| ]