Vervangen slangpilaren Asetek Waterchill: kan dat?

Pagina: 1
Acties:

  • b-gone
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 29-06-2025
Ik vroeg mij hier af of er mensen zijn die met succes de slangpilaren van een Asetek Waterchill naar bijv. 13mm hebben gemod. Ik ben zelf in het bezit van zo'n set en hoewel deze qua koelprestaties voldoende voor mij is, vind ik de "plug 'n cool" slangaansluitingen niet zo geslaagd. Daarnaast wil ik de standaard slangen uit de set vervangen door meer flexibele.
Om die reden wil ik de pilaren v.d. pomp (Hydor L20) en de cpu koeler vervangen door 13mm aansluitingen. Op blok en pomp zijn de huidige aansluitingen af fabriek erop geschroefd en het lijkt vrij eenvoudig deze te vervangen door andere koppelingen.

Voordat ik deze componenten ga modden (en mogelijk de set onbruikbaar maak) wil ik echter weten of er iemand is die dit eerder gedaan heeft en zo ja op welke problemen je kan stuiten.

Thnx!

  • Exigence
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 21:10

Exigence

dnkroz

Gewoon de oude eraf halen, om de nieuwe 1 a 2 wikkelingen teflon doen en erin schroeven. Slang erom, klemmetje erop en klaar :)

  • b-gone
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 29-06-2025
Mja,
De werkwijze had ik ook al door maar ik vroeg naar personen die er ervaring mee hebben (voordat ik de hele set om zeep help).

  • Garrett
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 10-02 22:51

Garrett

Watercooler

Ik heb in zoverre ervaringen, dat ik slangpilaren vervangen heb, zowel op m'n Innovatek GPU blokje, als ook m'n Innovatek Tank-O-Matic reservoir, inderdaad ook met teflontape, en helemaal lekvrij :)
Het waren van die metalen 8x1 aansluitingen, nu zitten er 10mm slangpilaren op :)

Als je gewoon voorzichtig die dingen eruit draait is er niks aan de hand, niet lomp duwen en trekken, een beetje met beleid dus :)

I love watercooling